Посольство України в Державі Ізраїль

3, Київ 09:50

Заявление Посольства по поводу въезда граждан Государства Израиль на временно оккупированную территорию АР Крым

15 січня, 12:59

Последнее время  Посольство получает информацию о фактах въезда граждан Государства Израиль на временно оккупированную территорию АР Крым с нарушением требований, установленных законодательством Украины и проведение ими коммерческой деятельности совместно с незаконными властями АР Крым без получения соответствующих разрешений от Правительства Украины.  

Посольство обращает внимание, что такие действия являются нарушением украинского законодательства, в частности Закона Украины «Об обеспечении прав и свобод граждан и правовой режим на временно оккупированной территории Украины», а также противоречат международному праву, в частности положениям резолюции ГА ООН A / RES / 68/262   «Территориальная целостность Украины» от 27.03.2014р. В случае продолжения таких действий,  соответствующая информация будет передана в компетентные органы Украины с целью дальнейшего привлечения к ответственности виновных в нарушении действующего законодательства. Будет также рассмотрен вопрос о включении соответствующих израильских компаний в список юридических лиц, в отношении которых применяются ограничительные меры (санкции). 

Іноземці та особи без громадянства можуть в’їжджати в окупований Крим та виїжджати з нього на материкову частину України за паспортним документом та спеціальним дозволом.

Це визначено Порядком в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженим постановою Кабінету міністрів №367 від 4 червня цього року.

Громадяни України можуть в’їжджати в окупований Крим і виїжджати з нього з будь-яким документом, визначеним статтею 5 закону "Про громадянство України" чи статтею 2 закону "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України".

Громадян України, яким ще немає 16 років, пускатимуть за наявності проїзного документа дитини або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, із яким їдуть.

Дані про неповнолітніх іноземців або осіб без громадянства до 18 років вносяться до спецдозволів, виданих їхнім батькам або представникам.

Спеціальний дозвіл видається в разі:

1) проживання на тимчасово окупованій території близьких родичів чи членів сім’ї іноземця або особи без громадянства, що підтверджується документами, виданими уповноваженими держорганами України;

2) розташування на окупованій території місця поховання близьких родичів або членів сім’ї, що підтверджується відповідними документами;

3) смерті близьких родичів або членів сім’ї, що проживали на окупованій території України, що підтверджується відповідними документами;

4) наявності права власності на об’єкти нерухомості, які розташовані на окупованій території;

5) необхідності участі у забезпеченні захисту національних інтересів України з метою мирного врегулювання конфлікту, звільнення території України від окупації чи з питань гуманітарної політики (за клопотанням або погодженням з МЗС);

6) необхідності здійснення дипломатичних та консульських функцій, зокрема в рамках діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна (за клопотанням або погодженням з МЗС);

7) здійснення регулярних поїздок на тимчасово окуповану територію України, пов’язаних з трудовою діяльністю працівників залізниць.

Спеціальний дозвіл оформлюють територіальні органи Державної міграційної служби за місцем перебування іноземця чи особи без громадянства. У них є 5 робочих днів на видачу спецдозволу чи відмову у видачі.

Спецдозвіл із фотокарткою і печаткою може бути одноразовим чи багаторазовим, термін його дії не може перевищувати дозволений строк перебування іноземця чи особи без громадянства в Україні.

Спеціальний дозвіл для багаторазового в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї видається на 1 рік тим, хто регулярно їздить до Криму в державних справах, залізничникам, а також іноземцям чи особам без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання в Україні і місце проживання яких зареєстровано в АРК

Останні новини

Відбулося Дев’яте засідання Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва | 11 жовтня, 09:40

5-6 жовтня 2016 року відбулося Дев’яте засідання Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва під головуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра з питань охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль, Міністра у справах Єрусалима та спадщини Зєева Елькіна.

Шановні відвідувачі! | 10 жовтня, 09:03

У зв’язку із наближенням свят Йом  Кіппур та Дня Захисника України повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань середу 12 жовтня та у п’ятницю 14 жовтня 2016 р. не проводитиметься.

Президент України зустрівся з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль | 07 жовтня, 10:58

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним.

Президент провів низку двосторонніх зустрічей під час візиту до Ізраїлю | 30 вересня, 18:20

Перебуваючи в Єрусалимі на церемонії прощання з лауреатом Нобелівської премії миру Шимоном Пересом, Президент Петро Порошенко провів низку двосторонніх зустрічей.  

Президент України провів переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю | 30 вересня, 18:14

Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу.