Посольство України в Державі Ізраїль

12, Київ 11:25

Заявление Посольства по поводу въезда граждан Государства Израиль на временно оккупированную территорию АР Крым

15 січня, 12:59

Последнее время  Посольство получает информацию о фактах въезда граждан Государства Израиль на временно оккупированную территорию АР Крым с нарушением требований, установленных законодательством Украины и проведение ими коммерческой деятельности совместно с незаконными властями АР Крым без получения соответствующих разрешений от Правительства Украины.  

Посольство обращает внимание, что такие действия являются нарушением украинского законодательства, в частности Закона Украины «Об обеспечении прав и свобод граждан и правовой режим на временно оккупированной территории Украины», а также противоречат международному праву, в частности положениям резолюции ГА ООН A / RES / 68/262   «Территориальная целостность Украины» от 27.03.2014р. В случае продолжения таких действий,  соответствующая информация будет передана в компетентные органы Украины с целью дальнейшего привлечения к ответственности виновных в нарушении действующего законодательства. Будет также рассмотрен вопрос о включении соответствующих израильских компаний в список юридических лиц, в отношении которых применяются ограничительные меры (санкции). 

Іноземці та особи без громадянства можуть в’їжджати в окупований Крим та виїжджати з нього на материкову частину України за паспортним документом та спеціальним дозволом.

Це визначено Порядком в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженим постановою Кабінету міністрів №367 від 4 червня цього року.

Громадяни України можуть в’їжджати в окупований Крим і виїжджати з нього з будь-яким документом, визначеним статтею 5 закону "Про громадянство України" чи статтею 2 закону "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України".

Громадян України, яким ще немає 16 років, пускатимуть за наявності проїзного документа дитини або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків, із яким їдуть.

Дані про неповнолітніх іноземців або осіб без громадянства до 18 років вносяться до спецдозволів, виданих їхнім батькам або представникам.

Спеціальний дозвіл видається в разі:

1) проживання на тимчасово окупованій території близьких родичів чи членів сім’ї іноземця або особи без громадянства, що підтверджується документами, виданими уповноваженими держорганами України;

2) розташування на окупованій території місця поховання близьких родичів або членів сім’ї, що підтверджується відповідними документами;

3) смерті близьких родичів або членів сім’ї, що проживали на окупованій території України, що підтверджується відповідними документами;

4) наявності права власності на об’єкти нерухомості, які розташовані на окупованій території;

5) необхідності участі у забезпеченні захисту національних інтересів України з метою мирного врегулювання конфлікту, звільнення території України від окупації чи з питань гуманітарної політики (за клопотанням або погодженням з МЗС);

6) необхідності здійснення дипломатичних та консульських функцій, зокрема в рамках діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна (за клопотанням або погодженням з МЗС);

7) здійснення регулярних поїздок на тимчасово окуповану територію України, пов’язаних з трудовою діяльністю працівників залізниць.

Спеціальний дозвіл оформлюють територіальні органи Державної міграційної служби за місцем перебування іноземця чи особи без громадянства. У них є 5 робочих днів на видачу спецдозволу чи відмову у видачі.

Спецдозвіл із фотокарткою і печаткою може бути одноразовим чи багаторазовим, термін його дії не може перевищувати дозволений строк перебування іноземця чи особи без громадянства в Україні.

Спеціальний дозвіл для багаторазового в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї видається на 1 рік тим, хто регулярно їздить до Криму в державних справах, залізничникам, а також іноземцям чи особам без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання в Україні і місце проживання яких зареєстровано в АРК

Останні новини

Шановні відвідувачі! | Сьогодні, 09:54

У зв’язку із підготовкою до візиту Президента України до Держави Ізраїль повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань у п’ятницю 30 вересня 2016 р. проводитиметься в обмеженому режимі. Консульський  відділ  прийматиме лише тих громадян, які записалися на подачу документів на обмін паспорта гр. України для виїзду за кордон.

Міжнародна конференція "Invest & Trade in Ukraine ’16" | 22 вересня, 15:42

21-22 вересня 2016 року у м. Тель-Авів, Ізраїль пройшла міжнародна конференція «Invest & Trade in Ukraine ’16», присвячена 25-ти річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Державою Ізраїль, а також перспектив розвитку інвестиційних та торговельних відносин між країнами у галузі охорони здоров’я.

В Тель-Авіві відбулося прийняття до Дня незалежності України | 16 вересня, 09:44

14 вересня 2016 року в тель-авівському Музеї Ерец Ісраель відбулося офіційне прийняття з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, організоване Посольством України в Державі Ізраїль за підтримки Почесного консула України в Єрусалимі Офера Кержнера та Почесного консула України в Хайфі Арона Майберга.

Верховна Рада України закликає іноземні парламенти засудити проведення виборів до російської Державної Думи в окупованому Криму | 13 вересня, 16:54

Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо проведення виборів до Державної Думи Російської Федерації на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим

День незалежності України в Ізраїлі | 25 серпня, 11:37

День незалежності України відсвяткували в Ізраїлі.