Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:34

В Ізраїлі відбулися урочисті заходи з вшанування подвигу переможців над нацизмом у Другій світовій війні та відзначення 72-ї річниці закінчення Другої Світової війни

10 травня 2017, 12:01

8 та 9 травня 2017 року в Ізраїлі відбулися урочисті заходи з вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні та відзначення 72-ї річниці закінчення Другої Світової війни.

У знак увічнення пам’яті загиблих у боротьбі проти нацизму Посол України в Ізраїлі Г.Надоленко взяв участь в урочистій ході та святковому концерті, організованому мерією м.Єрусалим та Міністерством алії і абсорбції Ізраїлю з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Посол Г.Надоленко також взяв участь у церемонії покладання вінків від дипломатичного корпусу країни перебування та від Посольства України в Ізраїлі до Меморіалу єврейським солдатам і партизанам. На церемонії, що відбулася в Меморіальному комплексі «Яд Вашем», були також присутні представники Кнесету Держави Ізраїль, ветеранських та громадських організацій, а також дипломатичного корпусу країн антигітлерівської коаліції.

Співробітники Посольства України в Ізраїлі також взяли участь у мітингах з відзначення Дня перемоги над нацизмом у роки Другої Світової війни та церемоніях покладання вінків, що відбувалися в різних містах Ізраїлю.