Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:34

У Тель Авіві відбувся фестиваль української культури «Етно-Хутір»

12 травня 2017, 16:13

12 травня у Тель Авіві вже втретє і з великим успіхом пройшов фестиваль української культури «Етно-Хутір».

Організатори фестивалю – громадська організація «Ізраїльські друзі України» за підтримки Посольства України в Ізраїлі, канадського фонду «Ukrainian Jewish Encounter», партнери – авіакомпанія Міжнародні авіалінії України,  «Долина Групп» и «Locked (Escape Rooms)».

Медіа вже назвали «Етно-Хутір» символом дружби між Україною та Ізраїлем.

 У цьому році фестиваль пройшов під гаслом «New Ukraine» і став майданчиком для молодих арт-майстрів з України та сучасних українських брендів.

Для численних гостей заходу виступали ізраїльські виконавці «Gefilte Drive», рок-група «Tom Shapira Brand» та оперна співачка українського походження Світлана Бендіков.

Спеціальними гостями фестивалю стали українські зірки Марія Бурмака і музичний колектив «Ot Vinta».

Для відвідувачів фестивалю був організований благодійний ярмарок, на якому пропонувалися книги сучасних українських авторів, дитяча література, вироби ручної роботи, аксесуари, вишиванки, живопис, фотографії, сувеніри та багато іншого.

Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко привітав організаторів фестивалю з надзвичайним успіхом цьогорічного заходу та подякував лідерам та активістам «Ізраїльських друзів України» за їхню активну позицію з підтримки України та внесок у розбудову дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.