Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 04:39

До 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем відбулася презентація вистави «Мелодія душі. Щастя жити під мирним небом»

23 червня, 14:38

До 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем театр «Шахар», що діє під егідою Всеізраїльського об’єднання вихідців з України, презентував для місцевої публіки музично-драматичну виставу «Мелодія душі. Щастя жити під мирним небом».

Під час вистави звучали традиційні та авторські українські пісні, лунали вірші українських поетів, серед них – вірші відомої українсько-ізраїльської поетеси Валентини Чайковської.

Вистава отримала надзвичайно теплий прийом місцевої публіки, адже тема життя під мирним небом є актуальною як для України, так і для Ізраїлю.

Артисти театру «Шахар» та глядачі вистави заслухали привітання від радника Посольства України в Ізраїлі Миколи Тараненка та Голови Всеізраїльського об’єднання вихідців з України Давида Левіна, які відзначили особливий внесок народної дипломатії у розвиток відносин між нашими державами.