Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 11:52

Відбувся робочий візит до Ізраїлю Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич

30 червня 2017, 21:16

28-30 червня 2017 року на запрошення Міністра освіти Держави Ізраїль Нафталі Беннетта з робочим візитом в Ізраїлі перебувала  Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

 У ході візиту відбулись її зустрічі з Міністром освіти Держави Ізраїль Нафталі Беннеттом, Головою комісії Кнесету з питань науки Урі Маклевом, депутатом Кнесету Талі Плосков, з Головою Ізраїльської частини Спільної міжурядової Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністром охорони навколишнього природного середовища, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним, іншими ізраїльськими посадовцями.

Під час зустрічей були обговорені перспективи розширення двостороннього співробітництва в галузі освіти, а також можливості залучення ізраїльського досвіду при реформуванні освітньої сфери в Україні.

Міністр Л.Гриневич відвідала декілька ізраїльських освітніх закладів, ознайомилась з роботою Центру оцінювання  Ізраїлю, новітніми розробками  ізраїльських компаній в галузі освіти. В ході відвідання  одного з провідних університетів Ізраїлю – Університету «Техніон» в м. Хайфа Л.Гриневич ознайомилась з організаційними, академічними, фінансовими особливостями ізраїльської системи вищої освіти, практикою комерціалізації наукових досліджень, створення «стартапів», заохочення студентів до бізнесової діяльності тощо.

У ході візиту Міністр освіти та науки України зустрілась з волонтерами громадської організації «Ізраїльські друзі України»  та обговорила можливості реалізації спільних освітянських програм.       

 

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 14 лютого, 17:15

У зв’язку зі святами в Україні повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань у четвер 8 березня та п’ятницю 9 березня, а також у понеділок 30 квітня 2018 р. не проводитиметься.