Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 11:51

Українська майстриня Тетяна Протчева презентувала новий напрямок в мистцеві вишивки «Glow Art»

11 жовтня 2017, 13:06

10  жовтня 2017 року на запрошення дружини Посла України в Ізраїлі Юлії Надоленко в резиденції глави української дипломатичної місії відома українська майстриня Тетяна Протчева презентувала для гостей дипломатичного жіночого клубу винайдений нею новий напрямок в мистцеві «Glow Art». «Glow Art» - вишивка, яка сяє в темряві.

Роботи майстрині також поєднують традиційне мистецтво вишивки та світ сучасних технологій – вишивка з QR-кодом, сканувавши який можна прослухати Гімн України або переглянути український танець «Гопак».

У рамках презентації гості мали можливість навчитися вишивати хрестиком та долучилися до створення вишитої карти України.

Учасниці дипломатичного клубу також взяли участь у майтер-класі з виготовлення української народної ляльки-мотанки.   

Музичним подарунком для гостей став виступ подружжя Світлани та Михайла Бендікових. Єрусалимський соловей Світлана Бендікова, відома українсько-ізраїльська оперна співачка, та її чоловік, талановитий композитор, Михайло Бендіков заспівали для гостей заходу авторські та відомі українські пісні.

 

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 14 лютого, 17:15

У зв’язку зі святами в Україні повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань у четвер 8 березня та п’ятницю 9 березня, а також у понеділок 30 квітня 2018 р. не проводитиметься.