Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:16

Український культурний центр відзначив 5 річницю діяльності

17 листопада 2017, 15:00

З нагоди 5-ої річниці діяльності Українського культурного центру в Ізраїлі 16 листопада 2017 року відбувся святковий вечір.

Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко привітав гостей вечора і подякував за інтерес до української культури та  поширення позитивного іміджу України в Ізраїлі. “Я щиро вдячний кожному, хто підтримує українську культуру та поділяє цінності українського народу. Дякую за любов до української землі.”, - зазначив Посол.

Г.Надоленко вручив подяки Посольства України друзям Культурного центру та громадським організаціям за численні ініціативи, проекти, волонтерську діяльність, за роботу, спрямовану на просування української культури та сприяння в розбудові дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.

Гості вечора мали можливість насолодитися святковим концертом  під керівництвом Алли Герман, в рамках якого виступили фольклорний ансамбль «Славутич», а також студенти та викладачі консерваторії міста Кір'ят-Гат. Свої чудові вірші зачитали талановиті поетеси В.Чайковська, Л.Перцюк та Л.Борисенко.

Український культурний центр був заснований у жовтні 2012 року. Протягом цих 5 років центр став осередком українського культурного життя.

Фото: Борис Подєлко