Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 11:47

Український культурний центр відзначив 5 річницю діяльності

17 листопада 2017, 15:00

З нагоди 5-ої річниці діяльності Українського культурного центру в Ізраїлі 16 листопада 2017 року відбувся святковий вечір.

Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко привітав гостей вечора і подякував за інтерес до української культури та  поширення позитивного іміджу України в Ізраїлі. “Я щиро вдячний кожному, хто підтримує українську культуру та поділяє цінності українського народу. Дякую за любов до української землі.”, - зазначив Посол.

Г.Надоленко вручив подяки Посольства України друзям Культурного центру та громадським організаціям за численні ініціативи, проекти, волонтерську діяльність, за роботу, спрямовану на просування української культури та сприяння в розбудові дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.

Гості вечора мали можливість насолодитися святковим концертом  під керівництвом Алли Герман, в рамках якого виступили фольклорний ансамбль «Славутич», а також студенти та викладачі консерваторії міста Кір'ят-Гат. Свої чудові вірші зачитали талановиті поетеси В.Чайковська, Л.Перцюк та Л.Борисенко.

Український культурний центр був заснований у жовтні 2012 року. Протягом цих 5 років центр став осередком українського культурного життя.

Фото: Борис Подєлко

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 14 лютого, 17:15

У зв’язку зі святами в Україні повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань у четвер 8 березня та п’ятницю 9 березня, а також у понеділок 30 квітня 2018 р. не проводитиметься.