Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:17

Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом у Державі Ізраїль

25 листопада 2017, 18:16

26-27 листопада 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з офіційним візитом у Державі Ізраїль.

Заплановані зустрічі Глави зовнішньополітичного відомства України з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, Міністром оборони Ізраїлю Авігдором Ліберманом, окремими Міністрами, керівництвом та депутатами Кнесету, а також керівництвом МЗС Ізраїлю. 

З Міністром охорони навколишнього природнього середовища Ізраїлю, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини, Співголовою Спільної міжурядової українсько-ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва   Зєевом Елькіним Міністр Павло Клімкін обговорить стан виконання домовленостей за підсумками 10-го засідання Комісії. Міністри визначать подальші шляхи практичної взаємодії та активізації співпраці на економічному та інвестиційному напрямах, у сфері високих технологій та розвитку стартапів в Україні.

Економічна складова візиту, окрім обговорення конкретних питань з керівництвом Ізраїлю, передбачає відвідання Міністром офісів провідних ізраїльських науково-виробничих та стартап-компаній, а також Центру передачі технологій Єврейського Єрусалимського університету.

Відбудеться спілкування П.Клімкіна з журналістами провідних ізраїльських друкованих та інтернет-видань.