Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:18

Вечір, присвячений вшануванню пам'яті мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років в Україні

01 грудня 2017, 10:00

30 листопада 2017 року в м.Тель-Авів відбувся вечір, присвячений вшануванню пам’яті мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

Захід відвідали представники громади вихідців з України, місцева громадськість, експерти, історики, представники мас-медіа та дипломатичного корпусу в Ізраїлі.

Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко подякував гостям вечора за небайдужість до цієї великої трагедії українського народу. “Для кожного українця цей період в історії країни оповитий смутком і омитий сльозами. Важко знайти слова, щоб передати людський біль цієї жахливої трагедії”, - наголосив Г.Надоленко.

В рамках вечора відбувся показ художнього фільму «Гіркі жнива», присвячений одній з найбільш руйнівних сторінок сучасної Європи.

На даний час Голодомор 1932-33 років визнаний геноцидом українського народу в 14 країнах - Естонії, Австралії, Канаді, Угорщині, Литві, Грузії, Польщі, Перу, Парагваї, Еквадорі, Колумбії, Мексиці, Латвії, Португалії. Європейський Парламент визнав Голодомор злочином проти Українського народу та проти людства у своїй резолюції від 23 жовтня 2008 року.

Фото: Борис Подєлко