Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 04:59

Посол України Г.Надоленко привітав учасників першого Міжнародного фестивалю-конкурсу української пісні та романсу

17 грудня 2017, 15:00

16 грудня в м.Реховот за сприяння Посольства України в Державі Ізраїль відбувся перший Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні та романсу в Ізраїлі.

Посол України Геннадій Надоленко привітав гостей, учасників фестивалю-конкурсу та подякував за любов до української мови, української пісні, за  популяризацію української культури в Ізраїлі.

Г.Надоленко окремо висловив слова вдячності організаторам фестивалю - Ізраїльському фольклорному театру за важливу роботу, спрямовану на поглиблення дружніх зв’язків між Україною та Ізраїлем.

В рамках заходу заслужений майстер народної творчості України Тамара Вакуленко презентувала свої чудові роботи з Петриківського розпису широкому колу відвідувачів фестивалю-конкурсу.

Фестиваль відвідали гості з України, представники вихідців з України та громадськості Ізраїлю, Посольства України в Ізраїлі та журналісти.

Гостей заходу порадували своїм співом 50 учасників з різних країн, різного віку, які змагалися у двох категоріях – професіонали та початківці. Обов’язковою умовою конкурсу було виконання однієї пісні українською мовою.