Посольство України в Державі Ізраїль

6, Київ 06:22

Презентація Одеського Дому - Музею імені М.К.Реріха в Українському Культурному Центрі в м. Бат-Ям (Ізраїль)

17 січня 2013, 17:06

16 січня 2013 р. в Українському Культурному Центрі в Ізраїлі в місті Бат-Ям відбулася презентація Одеського Дому - Музею ім. М.К.Реріха. 

Перед присутніми виступила директор Музею Олена Петренко, яка розповіла про творчу спадщину сім’ї Реріхів та про її зв’язки з Україною. Було відзначено вплив української культури і, зокрема, творів Т.Г.Шевченка на світогляд Миколи Костянтиновича Реріха. Гості вечора мали можливість оглянути репродукції картин Миколи Реріха і Святослава Реріха.

Відбулася також презентація першого номера українсько-ізраїльського науково-публіцистичного журналу «Ліга Культури», який був представлений головним редактором видання Тетяною Слонімською.

Під час заходу відбувся музичний виступ, в якому взяли участь   переможець конкурсу клезмерів 2001р., скрипач-віртуоз Володимир Вимчук та концертмейстер Ізраїльської опери Ася Локшина (фортепіано). 

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 14 квітня, 15:27

У зв’язку із наближенням святкування Великодня, Міжнародного дня солідарності трудящих, а також Дня пам’яті та примирення повідомляємо, що прийом громадян з консульських питань прийом не проводитиметься 17 квітня, а також 1, 2, 8 та 9 травня

Тимчасове відновлення контролю на в’їзді в наземних, повітряних і морських пунктах перетину державного кордону Італії | 11 квітня, 09:47

Шановні громадяни України! У зв'язку з проведенням 26-27 травня 2017 року офіційних заходів у Італії, в місті Таорміна