Посольство України в Державі Ізраїль

, Київ 22:27

Міжнародний форум: «Медичний туризм, як розвиток, перспектива та майбутнє в Україні»

29 січня, 17:00

14-15 березня 2018 року заплановано провести Міжнародний форум: «Медичний туризм, як розвиток, перспектива та майбутнє в Україні». Місцем проведення обрано санаторій «Медобори», який розташований за адресою: Тернопільська область, Теребовлянський район, с. Конопківка, вул. Лесі Українки, 22.

Оплата проживання для учасників Міжнародного форуму із медичного туризму відбувається за рахунок відряджуючої сторони.

Основною метою проведення форуму є: налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного, туристичного сегменту між собою і державними органами влади. Аудиторією форуму буде: медичний, страховий, військовий, дипломатичний, туристичний і державний сектор.

Проведення Міжнародного форуму із медичного туризму у середині березня 2018 року має на меті об'єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном.

Партнери форуму:

Відділ туризму Тернопільської обласної державної адміністрації;

Санаторій «Медобори».

http://www.ternotour.com.ua/ - лінк на сайт партнера форуму відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації

http://www.medobory.com.ua/ - лінк на сайт партнера форуму санаторію «Медобори»

https://www.facebook.com/groups/medical.tourism1/- лінк на групу «Міжнародна конференція із питань медичного туризму».