Посольство України в Державі Ізраїль

Київ 17:31

Президент України В.Янукович та Прем’єр-міністр України М.Азаров привітали Президента Держави Ізраїль Ш.Переса і Прем’єр-міністра Держави Ізраїль Б.Нетаньягу, а також увесь ізраїльський народ із Днем незалежності Держави Ізраїль.

16 квітня 2013, 13:58

Вітальний лист Президента України Віктора Януковича на ім’я Президента Держави Ізраїль Шимона Переса.

Ваша Високоповажносте!

Від імені народу України та від себе особисто щиро вітаю Вас із національним святом Держави Ізраїль – Днем незалежності.

Україна високо цінує відносини з Ізраїлем, які базуються на міцних традиціях дружби і поваги.

Переконаний, що наші спільні зусилля й надалі будуть спрямовані на поглиблення та інтенсифікацію взаємовигідного співробітництва на благо двох країн.

Користуючись нагодою, бажаю Вам, Високоповажносте, доброго здоров’я та успіхів у відповідальній державній діяльності, а ізраїльському народові – миру, злагоди і процвітання.

З повагою,

Віктор Янукович

Вітальний лист Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на ім’я Прем’єр-міністра  Держави Ізраїль Беньяміна Нетаньягу.

Ваша Високоповажносте!

Від імені Уряду України вітаю Вас із національним святом Держави Ізраїль – Днем незалежності.

Користуючись нагодою, хочу запевнити Вас у готовності україни до активізації всебічного співробітництва з Державою Ізраїль для подальшого  розвитку дружніх відносин між нашими народами.

Сподіваюся, що Ваш візит в Україну сприятиме поглибленню ефективної та взаємовигідної українсько-ізраїльської співпраці.

Бажаю Вам, Ваша Високоповажносте, здоровя та успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а ізраїльському народу – миру, злагоди, процвітання.

З повагою,

Щиро Ваш,

Микола Азаров