Посольство України в Державі Ізраїль

Київ 17:27

Президент України провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Ізраїлю

23 липня 2015, 12:58

22 липня 2015 року Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу.

Петро Порошенко подякував ізраїльським лікарям за допомогу, що вони надали капітану міліції Надії Андрухів, яка отримала поранення в результаті вибухів біля дільничних пунктів міліції у Львові. Нині вона за ініціативи Президента і за його підтримки лікується в Ізраїлі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю пообіцяв зробити все для того, щоб допомогти пораненій внаслідок теракту у Львові.

Президент України також порушив питання безперешкодного перетину українськими туристами ізраїльського кордону. Прем’єр-міністр Ізраїлю пообіцяв вжити всіх заходів, щоб українці мали змогу безперешкодно подорожувати його країною.

Співрозмовники також обговорили питання укладення угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем і домовилися прискорити цей процес.

Також співрозмовники висловилися за якнайшвидше проведення Україно-ізраїльської міжурядової комісії з економічного співробітництва. Петро Порошенко та Беньямін Нетаньягу домовилися підтримувати в подальшому високу динаміку політичних контактів.