Посольство України в Державі Ізраїль

Київ 17:49

Виставка картин Світлани Крижевської «Моя Україна» та Степана Химочки «Назустріч світлу дня» в Українському культурному центрі в Ізраїлі

02 червня 2017, 14:37

1 червня в Українському культурному центрі в Ізраїлі відбулося відкриття виставки картин художниці Світлани Крижевської «Моя Україна» та художника Степана Химочки «Назустріч світлу дня».

 

Світлана Крижевська – живописець, член Національної спілки художників України. Працює в жанрах портрета, пейзажу і натюрморту. Провідною темою творчості художниці є етнографія та народна культура України.

Народилася 29 червня 1946 року в Харкові в родині художника. Живе і працює в Одесі. У 1966 році закінчила Одеське Державне художнє училище імені Грекова, в 1971 – Київський Державний Художній інститут (нині Академія Мистецтв).

 

Степан Химочка – художник у третьому поколінні, онук миргородського іконописця і син іконописця-просвітителя з бессарабського села Старокозачого, учень Миколи Павлюка, Тетяни Яблонської, Діни Фруміної.

Живописець і монументаліст, Степан Химочка увібрав кращі традиції українського і російського реалістичного живопису і синтезував їх в напрямку помірного авангарду.

 

Організатор виставки – Одеський будинок-музей М.Реріха.

 

З виставкою можна ознайомитися в Українському культурному центрі в Ізраїлі за адресою: м. Бат Ям, вул. Ніцана 15 а.