Посольство України в Державі Ізраїль

Київ 17:03

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Українському культурному центрі відбувся вечір, присвячений видатній українській письменниці Л.Українці

21 листопада 2018, 22:00

21 листопада 2018 року з нагоди Дня Гідності та Свободи в Українському культурному центрі в Ізраїлі відбувся вечір, присвячений видатній українській письменниці Л.Українці.

Дипломат Посольства України в Ізраїлі розповіла про події Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, під час яких відстоювалися права людини, європейський вибір України та відданість ідеалам свободи.

Зі словами вдячності згадали тих, хто на Майдані поклав своє життя на захист демократичних цінностей і національних інтересів нашої держави, а також тих, хто сьогодні захищає нашу країну.

Директор ізраїльського філіалу інституту «Ліги культури та соціальної співдружності» Ольга Лєонова розповіла про видатну українську письменницю та поетесу Л.Українку, яка боролася за свободу і незалежність України, та відкрила виставку постерів «Видатні жінки. Леся Українка: життя, творчість і воля».

В рамках вечора прозвучали вірші Л.Українки та була презентована  збірка статей О.Огнєвої, видана Одеським будинком-музеєм ім.М.К.Реріха.