Посольство України в Державі Ізраїль

Київ 17:25

В Українському культурному центрі відбулася презентація брошури «Спадщина України», приурочена до 100-річчя заснування Національної академії наук України

19 червня, 22:00

19 червня 2019 року в Українському культурному центрі в Державі Ізраїль відбулася презентація 2 випуску брошури з серії «Спадщина України», приуроченої до 100-річчя заснування Національної академії наук України.

Директор Одеського Будинку-музею ім. М.К.Реріха Олена Петренко ознайомила гостей з опублікованими в ній статтями українських вчених Олени Огневої «Агатангел Кримський: учитель та учні» та Анатолія Шпака і Оксани Юркової «Національна академія наук України».

«Спадщина України» видається Одеським Будинком-музеєм ім. М.К.Реріха за підтримки Українського культурного центру та розповідає про видатних особистостей, важливі події та визначні дати в історії України.

В рамках вечора головний редактор Тетяна Слонімська презентувала 15 номер науково-публіцистичного журналу «Ліга культури», в якому представлені публікації авторів з України: І.Карпенка, С.Побожія, С.Малиш, О.Щербакової, Ю.Щербакова, Н.Мазепи, О.Полєвщикової, Н.Полєвщикової та О.Петренко.

Наприкінці вечора гості переглянули фільми, присвячені 100-річчю НАН України та 75-річчю звільнення Одеси.