• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Часті запитання
Опубліковано 27 березня 2015 року о 08:24Пропонуємо ознайомитися з низкою дописів щодо поширених питань консульської сфери, підготовлених Департаментом консульської служби за принципом "Коротко. Просто. Зрозуміло". 

Усі наявні дописи - за хештегом #КонсулДопомагає  

Хочете легко знаходити ці та майбутні дописи? Просто додайте посилання на хештег до закладок у своєму браузері. 

Консульський відділ Посольства надає консульські послуги та консульсько-правову допомогу громадянам України, а також іноземним громадянам та особам без громадянства, які мають намір відвідати Україну або мають інші суспільно-правові зв’язки та інтереси у нашій державі.

Консульські послуги надаються у приміщенні консульського відділу Посольства за адресою: 62594, м.Тель-Авів, вул. Ірміягу, буд. 50, згідно з графіком прийому громадян (http://israel.mfa.gov.ua/ua/embassy/contacts).

Наразі, в Посольстві відсутній попередній запис громадян на прийом за телефоном або через Інтернет. Для отримання відповідної послуги громадянин або його представник (за законом або нотаріально засвідченою довіреністю) має особисто прибути за вказаною адресою у часи прийому та дотримати черги.

Для отримання інформації щодо порядку надання відповідних послуг, будь ласка, відвідайте тематичні розділи рубрики консульські питання:

консульський облік

дії з питань громадянства

паспортні дії

залишення на ПМП

імміграція

візові питання

витребування документів

засвідчення документів

реєстрація актів цивільного стану

нотаріальні дії

міжнародне усиновлення

отримання статусу закордонного українця

консульський захист громадян

надзвичайні ситуації

Для екстреної допомоги, наприклад, у випадку смерті, вчинення злочину, затримання або госпіталізації громадянина України, зателефонуйте за номером екстреного зв’язку +972-546-676-782.

Також, громадяни України можуть звертатися до консульського відділу Посольства у порядку, передбаченому Законом України “Про звернення громадян”, шляхом направлення відповідних звернень на вищевказану поштову адресу, електронну пошту [email protected] або факс +972 3 604 25 12.

Документ про сімейний стан оформлюється у вигляді нотаріально засвідченої заяви особи, яка подає такі документи:

-         паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-         внутрішній паспорт громадянина України або його копія;

-         оригінали свідоцтв про народження/шлюб/розлучення.

Якщо у вас було кілька шлюбів, рекомендовано мати при собі «витяг з актового запису про шлюб/розлучення», який видається відділом РАГС в Україні.

Отримати документ можна на наступний день.

Вартість оформлення 240 шек.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Документ про сімейний стан не потребує засвідчення штампом «апостиль», оскільки видається Посольством.

Для отримання довідки про несудимість подаються такі документи:

-         паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-         внутрішній паспорт громадянина України або його копія.

Якщо Ви колись проживали в Україні та не маєте  українського паспорта – Ви маєте подати документ з яким репатріювалися - це виїзна віза або радянський паспорт.

Посольство готує та направляє відповідний запит до МВС через МЗС України.

Як правило, інформація, необхідна для оформлення довідки, надходить протягом 3-х місяців.

Вартість оформлення - 280 шекелів.

Відповідно до п.4 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 57 (у редакції постанови КМУ від 25.08.2010р. № 724), виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

1) за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

2) без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску; при цьому іноземні документи мають бути легалізовані та містить засвідчений переклад українською мовою;

якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин, який не досяг 16-річного віку, або проїзному документі дитини є запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном;

3) у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про  позбавлення  батьківських  прав  другого  з батьків;

- рішення суду   про   визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду  про  надання  дозволу  на   виїзд   з   України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини,  виданої  відділом  реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно  до  частини  першої  статті 135 Сімейного кодексу України.

Згідно з чинним законодавством у сфері нотаріату, консул може посвідчувати довіреності.

Водночас, з огляду на відсутність доступу закордонних дипломатичних установ України до Єдиного реєстру довіреностей, до кожної посвідченої довіреності консул засвідчує підпис довірителя на спеціальній заяві про реєстрацію такої довіреності в Єдиному реєстрі (бланк такої заяви можна отримати в консульському відділі).

Для того, щоб засвідчити довіреність та заяву про її реєстрацію в Єдиному реєстрі довіреностей, Вам необхідно надати Ваш закордонний паспорт, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, а також дані паспорта представника, його ідентифікаційний номер, дані про місце реєстрації.

Відповідно до пп. 2 п. 61 Порядку оформлення і видачі дипломатичними представництвами та консульськими установами України паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого Постановою КМУ від 07.05.2014 р. №152, за заявою особи її анульований паспорт для виїзду за кордон може не вилучатися, якщо в ньому проставлена одна чи декілька дійсних віз.

Згідно зі ст.1 українсько-ізраїльської Угоди про відмову від візових вимог (повний текст за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/376_042), в'їжджати на територію держави іншої Сторони, проїжджати через неї або перебувати на ній без отримання візи протягом дев'яноста (90) днів за строк, що становить сто вісімдесят (180) днів, можуть громадяни іншої Сторони, які користуються дійсними паспортами громадянина або службовими паспортами, що дають право на перетинання кордону (далі - паспорти). Таким чином, безвізовий в’їзд до Ізраїлю за проїзним документом дитини не є можливим.

Громадяни  держави  однієї  Сторони,   які   мають   намір перебувати на території держави іншої Сторони протягом строку,  що перевищує дев'яносто (90) днів,  або  влаштуватися  на  роботу  чи зайнятися комерційною діяльністю на її території, повинні отримати візу відповідно до законодавства держави перебування.

В даному випадку слід мати на увазі, що сама наявність зазначеної Угоди та визначеного нею безвізового режиму не є автоматичною гарантією в’їзду на територію країни, оскільки остаточне рішення щодо пропуску особи через державний кордон приймають уповноважені співробітники імміграційної служби.

У цьому зв’язку слід мати на увазі, що громадянин має бути готовим чітко сформулювати та переконливо підтвердити мету поїздки та наявність достатніх коштів для перебування в Ізраїлі під час проходження інтерв’ювання в аеропорту. Для підтвердження своїх слів доцільно мати оригінали або копії запрошень від фізичних або юридичних осіб із зазначенням їхніх контактних даних, підтвердження бронювання готелів, туристичних/екскурсійних послуг, зворотних квитків тощо.

У разі прийняття імміграційною службою Ізраїлю щодо Вас рішення про відмову у в’їзді на територію країни, також зазвичай накладається заборона в’їзду на наступні 5 або 10 років.

Скасування заборони в’їзду або виплати компенсацій через неправомірні дії посадових осіб можливе лише у судовому порядку шляхом подання громадянином відповідного клопотання до компетентного ізраїльського суду (Адміністративного трибуналу) безпосередньо або через уповноваженого юридичного представника.

Для цього місцевому адвокату (Ви можете скористатися послугами правників, зазначених на сайті Посольства за цим посиланням, або будь-яких інших юристів) необхідно надати:

1)      довіреність від клієнта (англійською або переклад на іврит);

2)      копію паспорту клієнта;

3)      детальний опис суті справи, порушень і претензій;

4)      документи, пов'язані зі справою (факти, докази);

5)      договір на надання юридичних послуг та аванс (розмір гонорару має бути визначено сторонами).

Посольство України та його співробітники, згідно з чинним законодавством Ізраїлю, не можуть виступати в якості суб’єктів цивільного процесу від імені третіх осіб.

забрати Вас із в'язниці, запобігти Вашій депортації, втручатися в кримінальне чи цивільне судочинство, звільняти Вас від правової відповідальності;

допомогти Вам в'їхати в країну, наприклад, якщо у Вас немає необхідної візи або Ваш паспорт не дійсний, оформлювати та продовжувати термін Вашої візи, оскільки ми не можемо втручатися в імміграційну політику чи процедури іншої країни;

дати Вам юридичну консультацію, розслідувати злочини, або здійснювати пошук зниклих людей, хоча ми можемо надати Вам докладну інформацію про людей, які можуть бути в змозі допомогти в цих випадках;

оплатити Ваші рахунки або дати Вам гроші у борг, організовувати для Вас поїздки, або налагоджувати ділові відносини від Вашого імені тощо.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux