• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Запис на консульський прийом
Опубліковано 27 жовтня 2022 року о 17:30

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. 

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації.
• Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id
• Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть Вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг Порталу Дія - https://diia.gov.ua !

Оновлений порядок запису на сайт е-черги стосується УСІХ громадян, які проживають за кордоном, а не тільки громадян України, які перебувають в Ізраїлі. 
Питання порядку реєстрації на сайті е-черги особами, які не мають е-підписів вивчається фахівцями IT департаменту МЗС України. Ми дуже сподіваємось, що IT спеціалісти МЗС України знайдуть технічні рішення, які дозволять Вам взяти чергу без е-підпису. 

Увага! Якщо Вам потрібно терміново отримати консульську послугу і ви не маєте додатку ДІЯ чи е-підпису, щоб зареєструватись в Е-черзі, Ви маєте написати звернення на [email protected]


Шановні громадяни! 

У разі вашої відмови від раніше зареєстрованого візиту до Посольства, 

просимо скасовувати ваш запис на прийом. 

Таким чином ви даєте можливість зареєструватися іншим!

Консульський збір може бути сплачений банківською карткою, емітованою ізраїльським банком, безпосередньо у Посольстві (оплата за сервіс 9,36 шекелів). 

У разі відсутності ізраїльської картки ви можете сплатити консульський збір в найближчих відділеннях ізраїльської пошти (квитанція, яку необхідно сплатити, буде видана консулом, після ознайомлення з поданими документами):

Shlomo Ibn Gabirol St 170, Tel Aviv-Yafo, працює з понеділка по п’ятницю.

Оплата за сервіс у відділеннях ізраїльської пошти 35 шекелів.Додаткові (нові) слоти на консульські послуги (окрім дій з питання оформлення закордонного паспорта) відкриваються

КОЖНОЇ П’ЯТНИЦІ у період з 15.00 до 17.30

Врахуйте, що слоти додаються поступово, тобто це може бути о 15.30, або 16.00 і т.д. Рекомендуємо оновлювати сторінку е-черги у період з 15.00 до 17.30.

Слоти з питань оформлення закордонного паспорта відкриваються

15 ТА 30 ЧИСЛА КОЖНОГО МІСЯЦЯ у період з 15.00 до 17.30

Тобто, двічі на місяць Ви можете взяти чергу на оформлення закордонного паспорта, якщо зайдете на сторінку е-черги після 15.00. Врахуйте, що слоти додаються поступово, тобто це може бути о 15.30, або 16.00 і т.д. Рекомендуємо оновлювати сторінку е-черги у період з 15.00 до 17.30.

Такий порядок запису дає можливість записатися максимальному числу бажаючих, оскільки в інших випадках слоти бронюються посередницькими структурами з метою отримання неправомірної вигоди.

До уваги осіб віком 65+ років!

Попередній запис на оформлення закордонного паспорта осіб, які досягли 65-річного віку, здійснюється за телефоном 03 627 33 03 у понеділок з 14:30 до 17:00.

Запис на прийом до консульського відділу Посольства України в Державі Ізраїль не здійснюється за телефоном, або зверненням на електронну пошту.

Для запису на прийом до консульського відділу Посольства України в Посольстві України Державі Ізраїль необхідно дотримуватись наступних правил:

Замовник, який бажає отримати консульську послугу в Посольстві повинен зазначити свої персональні дані відповідно до закордонного паспорта;

Якщо Ви плануєте звернутись до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо;

Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення разом з дитиною);

Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей);

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги;

Наприклад: дві консульських дій – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консульських посадових осіб, залучених до ведення прийому. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором;

Консульський відділ залишає за собою право скасувати / перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами;

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

У зв’язку з отриманням численних сигналів про активізацію діяльності т.зв. «посередницьких фірм», які надають платні послуги громадянам України з питань реєстрації на прийом в системі електронної черги, підготовки та оформлення пакету документів для вчинення різних консульських дій в нашій установі (консульський облік, тощо) інформуємо про таке.

Зазначені фірми або окремі приватні особи, які пропонують таку допомогу, не мають жодного відношення до Посольства, а їх діяльність має ознаки шахрайства та підлягає правовій оцінці компетентних органів. Система онлайн запису створена Міністерством закордонних справ України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

 

Крім цього, просимо невідкладно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн запису на прийом шляхом заповнення спеціальної вебформи https://cutt.ly/queue-complain 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux