• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Запис на консульський прийом
Опубліковано 11 травня 2020 року о 18:22

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

 

УВАГА!!! Якщо під час реєстрації на чергу Ви бачите повідомлення «Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше» це означає, що усі місця (слоти) для запису заброньовані і необхідно дочекатися відкриття нових. 

   

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ З КОНСУЛЬСЬКИХ ПИТАНЬ (ОКРІМ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА)

 

Додаткові (нові) слоти на консульські послуги (окрім дій з питання оформлення закордонного паспорта) відкриваються

 

КОЖНОЇ П’ЯТНИЦІ у період з 15.00 до 17.30

 

Врахуйте, що слоти додаються поступово, тобто це може бути о 15.30, або 16.00 і т.д. Рекомендуємо оновлювати сторінку е-черги у період з 15.00 до 17.30.

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ З ПИТАНЬ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

 

Слоти з питань оформлення закордонного паспорта відкриваються

 

15 ТА 30 ЧИСЛА КОЖНОГО МІСЯЦЯ у період з 15.00 до 17.30

 

Тобто, двічі на місяць Ви можете взяти чергу на оформлення закордонного паспорта, якщо зайдете на сторінку е-черги після 15.00. Врахуйте, що слоти додаються поступово, тобто це може бути о 15.30, або 16.00 і т.д. Рекомендуємо оновлювати сторінку е-черги у період з 15.00 до 17.30.

 

Такий порядок запису дає можливість записатися максимальному числу бажаючих, оскільки в інших випадках слоти бронюються посередницькими структурами з метою отримання неправомірної вигоди.

 

До уваги осіб віком 65 років +!

 

Попередній запис на оформлення закордонного паспорта осіб, які досягли 65-річного віку, здійснюється за телефоном 03 627 33 03 у понеділок з 14:30 до 17:00.

 

 

 УВАГА! ХТО МОЖЕ ПРИЙТИ БЕЗ ЧЕРГИ в прийомні години (Понеділок -четвер з 9.00 до 12.30, п’ятниця з 09.00 до 12.00) 

 

 

Громадяни України, які перебувають в Державі Ізраїль:

 

тимчасово та потребують продовження візи,

 

як туристи,

 

як тимчасово переміщені особи (біженці),

 

нелегально,

 

можуть продовжити термін дії закордонного паспорта, а також внести інформацію до паспорта про дітей та вклеїти їхні фотографії. Термін дії паспорта для повнолітніх осіб продовжується на термін до 5-ти років, дитячі паспорти на термін до 4-х років.

 

 Для продовження терміну дії закордонного паспорта необхідно заповнити заяву (видається у Посольстві) та додати копію першої сторінки закордонного паспорта.

 

Для продовження терміну дії закордонного паспорта дитини один з батьків, або законний представник (опікун) заповнює заяву (видається у Посольстві), додає закордонний паспорт дитини та копію його першої сторінки, свідоцтво про народження дитини та його копію, свій закордонний паспорт та  копію його першої сторінки.

 

 

 

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

 

Запис на прийом до консульського відділу Посольства України в Державі Ізраїль не здійснюється за телефоном, або зверненням на електронну пошту. 

 

Для запису на прийом до консульського відділу Посольства України в Посольстві України Державі Ізраїль необхідно дотримуватись наступних правил:

 

Замовник, який бажає отримати консульську послугу в Посольстві повинен зазначити свої персональні дані відповідно до закордонного паспорта;

 

Якщо Ви плануєте звернутись до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо;

 

Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення разом з дитиною);

 

Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей);

 

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги;

 

Наприклад: дві консульських дій – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консульських посадових осіб, залучених до ведення прийому. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором;

 

Консульський відділ залишає за собою право скасувати / перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами;

 

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

 

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ. ІНСТРУКЦІЯ

 

- перейти за посиланням https://online.mfa.gov.ua/application;

 

- обрати зі списку країн «Держава Ізраїль»;

 

- обрати зі списку закордонну установу «Посольство України в Державі Ізраїль»;

 

- обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом. Перед зверненням до консульського відділу Посольства рекомендуємо детально ознайомитися з переліком консульських дій та списком документів, необхідних для їх вчинення. Інформацію Ви можете переглянути на сайті Посольства у розділі «Консульські питання» - «Перелік консульських дій» (https://israel.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/perelik-konsulskih-dij). Це дозволить зекономити Ваш час та виключить необхідність повторного звернення в Посольство. 

-обрати дату та час запланованого візиту до Посольства;

-на наступній вкладці заповнити своє прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані;

-перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

ПОКРОКОВА ФОТОІНСТРУКЦІЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ ( .pdf , 562.35 Кб )

Консульське обслуговування здійснюється виключно щодо тієї дії, яку Ви обрали на сайті при бронюванні візиту. Не обирайте консульську дію, яка не стосується мети Вашого звернення до консульського відділу тільки тому, що вона доступна для реєстрації. Якщо при спілкуванні з Вами з’ясується, що Вам потрібна інша дія, ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам може бути відмовлено в прийомі, оскільки на потрібну Вам дію денний графік буде вже заповнений.

Не використовуйте електронні адреси, зареєстровані на доменних іменах «.ru» (list.ru, mail.ru). Офіційні адреси, державних установ України не приймають і не відправляють повідомлення на e-mail з такими доменними іменами. Іншими словами, Ви не зможете отримати повідомлення про підтвердження успішно здійсненої реєстрації на Вашу електронну пошту. 

Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ПОСЕРЕДНИКІВ

У зв’язку з отриманням численних сигналів про активізацію діяльності т.зв. «посередницьких фірм», які надають платні послуги громадянам України з питань реєстрації на прийом в системі електронної черги, підготовки та оформлення пакету документів для вчинення різних консульських дій в нашій установі (консульський облік, тощо) інформуємо про таке.

Зазначені фірми або окремі приватні особи, які пропонують таку допомогу, не мають жодного відношення до Посольства, а їх діяльність має ознаки шахрайства та підлягає правовій оцінці компетентних органів. Система онлайн запису створена Міністерством закордонних справ України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

 

 Крім цього, просимо невідкладно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн запису на прийом шляхом заповнення спеціальної вебформи https://cutt.ly/queue-complain 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux