• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Українці в Ізраїлі
Опубліковано 25 серпня 2012 року о 09:00

Назва

Контактна інформація

 

Всеізраїльське об'єднання вихідців з України

Об'єднання засновано у 1979 році і є громадською, непартійною, некомерційною організацією.

Основним напрямком діяльності об'єднання є допомога новим репатріантам-вихідцям з України в їх перших кроках в Ізраїлі, в адаптації до нових умов життя, в подоланні мовного бар'єру, налагодженні спілкування і побуту.

Об'єднання сприяє суспільній і культурній інтеграції репатріантів з України в ізраїльське суспільство, в реалізації їх творчого потенціалу (гуртки вивчення мови іврит, музичні і поетичні студії); проводить фестивалі мистецтв та спортивні чемпіонати вихідців з України.

Голова

Давид Левін

e-mail: [email protected]

Громадська організація «Israeli friends of Ukraine»

У 2014 році організація виникла на базі груп активістів та волонтерів «Israel supports Ukraine» та «Israel helps Maidan wounded», які активно підтримали Революцію Гідності 2014 року в Україні та допомагали пораненим під час сутичок на Майдані громадянам України. Метою діяльності ГО є допомога та підтримка України, що включає як волонтерську діяльність, так і різноманітні культурні та соціальні проекти.

Лідери

Анна Жарова

В’ячеслав Фельдман

e-mail: [email protected]

Фольклорний театр «Тапуах бедваш»

Організація проводить з 2011 року Фестиваль Української культури в Ізраїлі

Метою фестивалю є підтримка у ізраїльтян, вихідців з України, духовного зв'язку з країною виходу, збереження культурних традицій України в рамках громади і більш близьке знайомство корінних ізраїльтян з самобутньою традиційною українською культурою і сучасним мистецтвом.

Участь у заходах фестивалю беруть як ізраїльські артисти, так і митці з України.

Голова

Лєна Джейко

e-mail: [email protected]

 

Об'єднання євреїв вихідців із Закарпаття

Об’єднання було створено вихідцями із Закарпаття, які приїхали до Ізраїлю після Другої світової війни, а також репатріантами 70-х років.

Головними завданнями об'єднання є збереження спадковості поколінь вихідців із Закарпаття, підтримання зв'язку між об'єднанням та євреями вихідцями із Закарпаття як в Ізраїлі так і за кордоном, в т.ч. в Закарпатті.

Голова

Зеєв Мільбауер

e-mail:

[email protected]

Громадська організація "Алія бе цміха"

Організація була зареєстрована у березні 2011 р. вихідцями з м. Черкаси (Україна).

У минулому основним завданням організації було надання допомоги репатріантам з м.Черкаси в перші роки абсорбції в новій країні.

На сьогодні організація робить нахил на допомогу репатріантам з України в їх професійній орієнтації і пошуку роботи, роз'яснює основні закони у трудовому законодавстві і супутнім законам, що сприяє не тільки ознайомленню із законодавством Ізраїлю, але і вирішенню їхніх нагальних проблем.

Голова

Рут Валентина Верлінські

e-mail: [email protected]

Порядок оформлення і видачі посвідчення закордонного українця регулюється Законом України «Про закордонних українців»; постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. №1531 «Про затвердження Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця»; постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2004 р. №1024 «Про утворення Національної комісії з питань закордонних українців».

Перелік документів для оформлення статусу закордонного українця

Відповідно до статті 3 Закону України «Про закордонних українців», іноземці та особи без громадянства, які мають українське етнічне походження або походження з України,  досягли 16-річного віку та не є громадянами України, мають право отримати статус закордонного українця.

Відповідно до пункту 3 Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. №1531 (зі змінами), особа,  яка  виявила  бажання  набути статусу закордонного українця,  подає письмову Заяву за формою, згідно з додатком, МЗС або представництву МЗС на території України,  за кордоном –  закордонній дипломатичній  установі України.

До Заяви про надання статусу закордонного українця додаються:

- паспортний документ або документ, що його замінює;

- копії документів,    які   засвідчують   українське   етнічне походження або походження з України (свідоцтво або інші  документи про народження особи або її родичів,  документи,  що підтверджують факт проживання особи на території України, та у разі потреби інші документи);

- дві кольорові фотокартки розміром 30 х 40 міліметрів;

- квитанція про оплату  заявником послуг, пов'язаних з оформленням і видачею посвідчення.

До документів можуть додаватися письмові свідчення громадян України або закордонних українців (не менш як трьох осіб), які підтверджують українське етнічне походження або походження з України заявника, а також характеристика-клопотання громадської організації закордонних українців, членом якої є заявник.

Відповідно до пункту 5 Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця, за оформлення  посвідчення  справляється  плата  у  валюті  країни  перебування заявника у розмірі,  еквівалентному 10 доларам США.

Відповідно до пункту 4.1 Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця, у разі завершення строку дії посвідчення власник посвідчення подає такі документи:

- письмову Заяву;

- посвідчення закордонного українця;

- паспортний документ або документ, що його замінює (після пред’явлення повертається).

 

УВАГА! З 03 січня 2020 року змінюються реквізити рахунків для сплати коштів за оформлення посвідчення закордонного українця. 

Реквізити для сплати коштів за оформлення посвідчення закордонного українця за кордоном можна знайти на сайті Державної казначейської служби України за посиланням: https://www.treasury.gov.ua/ua/diyalnist/rekviziti-valyutnih-rahunkiv

При оформленні платіжного доручення в іноземній валюті у полі «Призначення платежу» необхідно вказувати код класифікації доходів бюджету та український текст призначення платежу писати латинськими літерами.

 

Реквізити для сплати коштів за оформлення посвідчення закордонного українця  в Україні (в національній валюті):

одержувач: Казначейство України/м.Київ/22012400;

код за ЄДРПОУ: 37567646;

рахунок (дійсний до 03.01.2020 р.): UA158999980000031114027028001;

рахунок (дійсний з 03.01.2020 р.): UA428999980313050027000028001;

банк одержувача: Казначейство України (ЕАП);

код класифікації доходів бюджету: 22012400;

символ звітності: 027;

найменування податку, збору, платежу: плата за оформлення посвідчення закордонного українця.

 

Власники банківських платіжних карток Visa InternationalMastercard WorldwideCirrus/Maestro можуть переказати кошти за оформлення посвідчення закордонного українця, незалежно від країни місцезнаходження, за посиланням:

https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ukrcard/ 

Банківська комісія за цей переказ коштів складе 55,5 гривень.

 

У разі наявності питань щодо переказу коштів за вищевказаним посиланням, просимо звертатися до Управління з питань закордонних українців та гуманітарного співробітництва (тел.: 238-18-51, ел. адреса: uzued@mfa.gov.ua). 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux