• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Нотаріальні дії
Опубліковано 05 лютого 2020 року о 18:16

Найбільш поширені нотаріальні дії, що вчиняються Посольством:

 • засвідчення підпису особи на її заяві (64 шекелів);
 • засвідчення підпису особи на дорученні (96/193 шекелів);


Прийом громадян з питань вчинення нотаріальних дій проводиться за попереднім записом онлайн.


Для вчинення нотаріальної дії заявник пред’являє:

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- проект документу, який необхідно посвідчити або засвідчити;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків;

- квитанцію про сплату тарифу (видається в Посольстві, після перевірки пакету документів);

- у разі необхідності інші документи (роз’яснення надаються в Посольстві під час консультації).


При посвідченні довіреностей майнового характеру додатково треба подати відомості:

для юридичних осіб-резидентів – відомості про найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України;

для юридичних осіб-нерезидентів – найменування, місцезнаходження та державу;

для громадян України – прізвище, ім’я, по батькові, адреса постійного місця проживання та ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів;

для іноземців та осіб без громадянства – прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), громадянство, адресу місця проживання (підпис іноземця не може бути посвідчено у Посольстві; у даному випадку іноземець може виступати лише у якості довіреної особи).

Всі нотаріально завірені довіреності повинні бути зареєстровані у Єдиному реєстрі довіреностей. У цьому зв’язку обов’язково довіритель заповнює заяву встановленого зразку (видається у Посольстві, засвідчення підпису на якій становить 64 шекелів).

Не приймаються для вчинення нотаріальних дій документи, що мають підчистки або дописки, закреслені слова чи інші незастережені виправлення, документи, текст яких неможливо прочитати внаслідок пошкодження, а також які написані олівцем.

Нотаріально посвідчені правочини, заяви та інші документи підписуються у присутності консула, який вчинює нотаріальні дії.


Також Ви можете здійснити нотаріальну дію (посвідчити довіреність, чи то засвідчити підпис на Вашій заяві) у будь-якого місцевого нотаріуса. У цьому випадку довіреність чи заява мають бути складені українською мовою, чи перекладені на українську мову та мають містити апостиль місцевого суду – для використання в Україні.

 

Заява про шлюбну правоспроможність 

(перебування/неперебування у шлюбі)

З метою належної реалізації права особи на шлюб Правилами реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції від 18.10.2000 № 52/2 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 22.11.2007 №1154/5) та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 22.11.2007 за №1305/14572, змінено підставу підтвердження громадянами України сімейного стану для реєстрації шлюбу.

Громадяни України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, для підтвердження сімейного стану з метою реєстрації шлюбу подають засвідчену нотаріально заяву, в якій особа повідомляє про себе, що вона ніколи не перебувала у шлюбі, або про те, що вона раніше перебувала у шлюбі, але зараз її шлюб припинено, засвідчену посадовою консульською особою, нотаріусом, або документ про те, що особа не перебуває у шлюбі, виданий компетентними органами країни проживання, який повинен бути належним чином засвідчений (апостильований/легалізований).


УВАГА! Заява засвідчується винятково за умови особистого звернення громадянина України до Посольства. При цьому, якщо заявник свого часу зареєстрував шлюб в органах РАЦС України, після чого розірвав такий шлюб в Ізраїлі або в іншій країні, то до внесення відмітки про розірвання шлюбу в актовий запис про його укладення, він не вважається розірваним. У такому випадку Вам буде відмовлено в оформленні заяви про шлюбну правоспроможність до моменту надання консульській посадовій особі витягу з Державного реєстру РАЦС про шлюб з відміткою про його розірвання.

 

Для оформлення у Посольстві заяви про Ваш сімейний стан необхідно записатися на прийом онлайн та надати документи (оригінали та по 1-й копії):

 • Діючий закордонний паспорт громадянина України (1 стор. з персональними даними);
 • Свідоцтво про народження;
 • Свідоцтво про розірвання шлюбу, видане на ім’я заявника\рішення суду про розірвання шлюбу, яке набуло законної сили (у разі, якщо шлюб було розірвано у судовому порядку після 27.07.2010 року) – ці документи надаються у разі якщо заявник перебував раніше у шлюбі (якщо шлюбів було декілька – потрібно надати зазначені документи про розірвання кожного шлюбу);
 • Якщо шлюб припинено внаслідок смерті другого із подружжя, потрібно надати свідоцтво про шлюб та свідоцтво про смерть другого із подружжя;
 • Свідоцтво про шлюб, якщо заявник на момент звернення перебуває  в офіційному шлюбі;
 • Якщо шлюб або його розірвання зареєстровано за межами України, документи, видані відповідними органами інших країн на підтвердження цих фактів, мають бути нотаріально перекладені на українську мову на апостильовані відповідним чином. 

Консульський збір складає 64 шекелів.

Прийом громадян з питань вчинення нотаріальних дій здійснюється виключно після попередньої реєстрації в системі електронного запису на прийом за посиланням: https://online.mfa.gov.ua.

З метою реєстрації на чергу необхідно обрати «Нотаріальні дії» - «Подати документи на оформлення довіреності», або «Подати документи на заяву».

Якщо під час реєстрації на чергу Ви бачите повідомлення «Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше»  це означає, або усі місця для запису заброньовані і необхідно дочекатися відкриття нових. Додаткові місця відкриваються кожної п’ятниці після 15.00.  Реєстрація на чергу за телефоном, або електронним зверненням не здійснюється.

Прибути до Посольства необхідно не раніше ніж за 10-15 хвилин до обраного часу. У разі виникнення певних обставин, що унеможливлюють відвідання Посольства в обраний період, слід заздалегідь надіслати відповідне повідомлення про відміну запису на чергу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux