Важливим досягненням круглого столу стало започаткування діалогу щодо шляхів виходу з кризи; засудження сторонами насильства; введення мораторію на силові дії; консенсус щодо необхідності звільнення затриманих учасників мирних протестів та притягнення до відповідальності причетних до подій 30 листопада 2013 р.; підтвердження незмінності євроінтеграційного курсу України. Водночас, залишаються відкритими питання щодо конкретних параметрів виходу з кризи. Учасники вирішили зустрітися наступного тижня, аби розпочати роботу з документами.
Найголовнішим результатом є започаткування широкої дискусії з пошуку шляхів вирішення внутрішньополітичної кризи: у круглому столі взяли участь представники всіх зацікавлених сторін - Президент України В.Янукович, Прем'єр-міністр України М.Азаров, Голова Верховної Ради України В.Рибак, колишні президенти Л.Кравчук, Л.Кучма, В.Ющенко, представники опозиції В.Кличко, О.Тягнибок і А.Яценюк, представники громадських організацій та різних релігійних конфесій.
Учасники засідання засвідчили спільні підходи з таких аспектів:
- необхідність залучення до діалогу всіх сторін;
- засудження всіма учасниками використання силових методів;
- запровадження запропонованого Президентом мораторію на застосування сили;
- необхідність звільнення затриманих учасників мирних протестів та належної правової оцінки подій 30 листопада 2013 р. У цьому зв'язку 14 грудня Президент України відсторонив від посад заступника секретаря РНБО В.Сівковича та голову КМДА О.Попова за клопотаннями Генпрокуратури у зв'язку з підозрою у їхній причетності до порушення конституційних прав громадян;
- консенсус навколо необхідності дотримання євроінтеграційного курсу України.
У той же час між учасниками залишаються розбіжності з таких питань:
- сторони не знайшли спільних позицій у питанні відставки окремих членів Уряду та КМУ в цілому; також не знайшла чіткої підтримки пропозиція переходу до дискусії в парламентських рамках;
- опозиція має намір продовжувати протести та не готова звільнити захоплені приміщення;
- Президент та Уряд України наполягають на необхідності проведення консультацій з ЄС та Російською Федерацією з метою уникнення можливих економічних проблем, які можуть виникнути внаслідок підписання Угоди про асоціацію з ЄС, натомість опозиція вимагає негайного підписання Угоди.