• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Міжнародна конференція із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині: розвиток, перспективи, плани та майбутнє»
Опубліковано 16 лютого 2016 року о 09:44

У період з 17 по 18 березня 2016 року відбудеться Міжнародна конференція із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині: розвиток, перспективи, плани та майбутнє». Місцем проведення готель «Нота Бене», який розташований за адресою: м. Львів, вул. В. Поліщука, 78 а. Оплата проживання для учасників Міжнародної конференції із медичного туризму відбувається за рахунок відряджуючої сторони.

Проведення Міжнародної конференції з медичного туризму у березні 2016 року на Львівщині має на меті об'єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном. Контактна особа Олександр Кревський, моб. тел.: +38 (067) 771-17-55.

 

Опис проекту щодо питань із медичного туризму на 2016 рік

Медичний туризм - це діяльність, пов'язана з організацією медичного обслуговування пацієнтів за межами місця їх постійного проживання як всередині країни (внутрішній медичний туризм), так і за кордоном (міжнародний медичний туризм). Медичний туризм із точки теорії можна поділити на: оздоровчий, лікувальний, санаторно-лікувальний.

На практиці доволі часто поєднують медичне обслуговування з відпочинком на курортах, в оздоровчих СПА і Wellness-центрах. Медичний туризм набуває все більшої популярності, особливо серед країн Західної та Східної Європи, громадян Ізраїлю, тощо. Наприклад, у США кількість людей, що не мають повноцінного медичного страхування, перевищує 50 мільйонів осіб. У більшості населення медичне страхування не покриває лікування хронічних захворювань, операцій, повноцінного стоматологічного лікування та протезування. У зв’язку із цим люди часто обирають медичні заклади країн Азії та Східної Європи, в яких можна отримати необхідні медичні послуги дешевші і навіть в комфортніших умовах, ніж на батьківщині. Нерідко пацієнти змушені займатися міжнародним медичним туризмом, оскільки не можуть отримати окремі медичні послуги у себе в країні через нормативні заборони та обмеження.

Головними перевагами лікування в Україні є:

 • низькі ціни, які в десятки разів нижче ніж у високорозвинутих країнах;
 • можливості поєднувати лікування з хорошим курортним відпочинком;
 •  наявність санаторно-курортного лікування;
 • добре розвинена інфраструктура для туризму;
 • наявність джерел з мінеральною водою і лікувальними грязями;
 • низькі ціни на медичні послуги;
 • цікава історія та місцева гостинність.

Найбільш потрібними медичними послугами, які іноземні громадяни можуть отримати в Україні є репродуктивна медицина, стоматологія, офтальмологія, кардіологія, естетична медицина, косметологія, пластична хірургія, а також санаторно-курортне лікування, клітинна інженерія, можливість використання банку пуповинної крові та лікування безпліддя. В Україні швидкими темпами розвивається не тільки міжнародний, але і внутрішній медичний туризм.

Львівщина представлена лікувально-оздоровчими ресурсами, а саме: 200-ма лікувальними джерелами мінеральних вод 7 типів; лікувальними грязями; найбільшим в Україні родовищем озокериту, на базі яких розвиваються відомі курорти Трускавець, Моршин, Східниця, Немирів, Любінь Великий, Розлуч, Шкло. Також треба зазначити що Закарпаття представлено 4 заповідними об’єктами: Карпатський біосферний заповідник, Національний природний парк „Синевир”, Національний природний парк „Ужанський” і Національний природний парк „Зачарована долина”. Унікальна природна екосистема Карпатського біосферного заповідника віднесена до найцінніших екосистем Землі і з 1993 року входить до міжнародної мережі біосферних заповідників, які знаходяться під егідою ЮНЕСКО. Закарпаття славиться великою кількістю джерел унікальних мінеральних та термальних вод. На території області виявлено понад 700 водопроявів мінеральних вод та розсолів в складі 67 основних родовищ мінеральних та термальних вод. В середині ХІХ століття мінеральна вода ,,Поляна Квасова” була визнана найкращою в Європі за смаковими якостями та цілющими властивостями. А також Вінниччина багата якісними мінеральними та прісними підземними водами. Найбільш поширеним на території області є водоносний комплекс в тріщинуватій зоні кристалічних порід докембрію і продуктів їх вивітрювання. На території області розвідано та враховано державним балансом Хмільницьке родовище мінеральних лікувальних радонових вод (5 ділянок), родовище столових вод “Регіна” (4 джерела), 17 родовищ прісних вод (44 окремих ділянки). Розвідується Немирівське родовище мінеральних радонових вод, Бронницьке мінеральної лікувально-столової води, декілька родовищ столових вод. Розвідані родовища столових вод, на п’яти із яких налагоджено розлив: «Регіна», «Княжна», «Шумилівська», «Подільська», «Росяна». Київщина має прекрасний туристичний та рекреаційний потенціал та представлена 35 пам'ятками природи, 8 парків - пам'яток садово-паркового мистецтва і 12 заповідних урочищ, близько двох десятків санаторіїв і профілакторіїв, будинків відпочинку, більше десяти таборів дозвілля і відпочинку, а також славиться сільським зеленим туризмом, джерелами мінеральних вод, які конкурують за своїми цілющими якостями з кращими мінеральними водами країн Європи.

У зв’язку із вищенаведеним Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» проголосила своїм основним робочим проектом на 2016 рік - розвиток медичного туризму в Україні. Зазначений проект розрахований не тільки на 2016 рік, а й на наступні.

 

-2016-.doc

_-_1.doc

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux