Двадцять другого січня Україна святкує День Соборності. У 1919 році, саме у цей день, дві частини одного народу - Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в єдину державу.
Долаючи усі важкі випробування, які випали на долю українського народу, і сьогодні ми змушені знову доводити всьому світові, що наша держава єдина і неподільна, що немає окремої Східної і Західної України, а ми - єдиний народ!
Відзначаючи День Соборності, ми не тільки вшановуємо пам'ять творців Акта Злуки, а й віддаємо шану мільйонам українських патріотів, хто стояв у витоках ідеї національного відродження заради рідної землі, хто своїм подвигом надихнув наступні покоління бути вільними, незалежними, єдиними!
Лише спільними зусиллями нам вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.
У цей день по всьому світу, де існують організовані об’єднання закордонних українців, пройдуть молебні за Українську державу!
Блажніший Любомир зазначив: «Наші діти і батьки високо цінували соборність. Майже сто років тому вони це довели ділом. Вони були готові навіть життя за неї віддати. А що ми готові сьогодні за неї пожертвувати?».
На це питання сьогодні кожен українець має можливість дати собі відповідь, зважаючи на битву з російським агресором, в якій наші воїни віддають своє життя за Україну, її територіальну цілісність, свободу, мирне та щасливе майбутнє.
В єдності – наша сила! Слава Україні!
З цієї нагоди Міністерством, за сприяння Посольств України в Австралії, Бразилії, Греції, Ізраїлі, Канаді, Угорщині, Португалії, Польщі, Туреччині, Франції, Фінляндії, Румунії, Бельгії та ГКУ в Барселоні, Народної артистки України, композитора Лесі Горової було підготовлено відеопривітання з нагоди Дня Соборності.
{video}https://www.youtube.com/watch?v=3qlK2IctDXU{/video}