• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Інформація щодо авіарейсів для громадян України для повернення на Батьківщину
Опубліковано 21 серпня 2020 року о 12:00

За інформацією авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», авіакомпанія  відновлює регулярне сполучення з Державою Ізраїль у липні та серпні 2020 року.

З 02 липня 2020 року відкрито продаж авіаквитків на рейси з/до Києва та Одеси у липні з поступовим збільшенням кількості рейсів у серпні.

Квитки можна оформити на сайті авіакомпанії (www.flyuia.com) або у Генерального агента МАУ в Ізраїлі CASPI AVIATION Ltd. (адреса: м.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті авіакомпанії МАУ за посиланням: https://bit.ly/3ifi7PY

❗️ ❗️❗️ Перед плануванням подорожі Посольство рекомендує перевіряти інформацію про обмеження та умови в’їзду громадян України до Ізраїлю та громадян Ізраїлю до України.


Повідомляємо про можливість дістатись з Держави Ізраїль до України через територію Республіки Білорусь (в даний час іноземці не зобов'язані проходити 14-денний карантин в Білорусі, якщо не планують перебувати в країні більше 48 годин). Регулярні рейси за маршрутом Тель-Авів-Мінськ здійснюються авіакомпанією "Белавіа".

Квитки можна придбати на сайті авіакомпанії - https://belavia.by/  Контактна інформація авіаперевізника: тел. +972-3-5292994, м.Тель-Авів, вул. Фрішман, 8.

Рейси Тель Авів-Мінськ відбуваються кожну неділю.

💡ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО АЕРОПОРТУ «МІНСЬК»?

Транспортне сполучення між Національним аеропортом «Мінськ» та містом Мінськ:

- Маршрутний автобус №1400 (Національний аеропорт м. «Мінськ» - метро «Уручье», Центральний автовокзал м.Мінськ) та №300Е (Національний аеропорт м. «Мінськ» - метро «Уручье», Центральний автовокзал м. Мінськ);

- Транспортна компанія «Wayline transfer» надає послуги з пасажирських перевезень (авто VW CADDY) з Національного аеропорту «Мінськ» до м. Мінськ

- Компанія «Evrobus» (+375 33 353 80 70) пропонує послуги перевезення з Національного аеропорту «Мінськ» до м. Мінськ автобусами Sprinter та Scania.

Транспортне сполучення між містом Мінськ та ПП «Нова Гута»:

- Автобус Scania (до 50 місць);

- Автобус Sprinter (до 20 місць);

- Авто VW CADDY (до 4 місць «Wayline transfer»).

Транспортне сполучення між Національним аеропортом «Мінськ» та ПП «Нова Гута»:

- Автобус Sprinter (до 20 місць, компанія «Evrobus»);

- Автобус Scania (до 50 місць);

- Авто VW CADDY (до 4 місць «Wayline transfer»).

💡Станом на цей час ви можете на авто перетнути державний кордон України на в’їзд. Аби перевірити, який пункт пропуску надає таку можливість, скористайтесь оперативною інформацією на інтерактивній мапі пунктів пропуску https://dpsu.gov.ua/ua/map

💡Радимо в обов'язковому порядку перед поїздкою перевіряти інформацію щодо транзиту громадян України через територію Республіки Білорусь з Посольством України в Мінську: ️+375172831991, consul_by@mfa.gov.ua


До уваги громадян України❗️

02 липня 2020 року о 14:35 авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» виконає спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" ( www.flyuia.com ) та у генерального агента CASPI AVIATION Ltd. (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).

У випадку виникнення запитань щодо оформлення авіаквитків, прохання звертатись до контактного центру за адресою fly2home@flyuia.com. При оформленні авіаквитка на спеціальний рейс пасажири зможуть скористатись промокодом, оформленим на сайті авіакомпанії в обмін на невикористані авіаквитки та послуги.

⚠️ Звертаємо вашу увагу, що постановами Кабінету Міністрів України № 477 «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2020 р. № 288 та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та № 480 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесени зміни до порядку проведення обов’язкової обсервації та самоізоляції осіб, що перетинають державний кордон України. Зокрема, вимога щодо проведення обов’язкової обсервації застосовуватиметься лише до осіб, які прибувають в Україну з країн із значним поширенням COVID-19, та громадян (підданих) таких держав.
Водночас вказана вимога не поширюватиметься на осіб, що надали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до перетину державного кордону, а також такі категорії подорожуючих (у разі, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою):
- громадян (підданих) держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів;
- працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей;
- водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;
- учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них.
До держав із значним поширенням COVID-19 віднесено держави, кількість активних випадків захворювання на COVID-19 в яких становить більш ніж 40 осіб на 100 тис. населення. Щодо переліку таких держав Міністерство охорони здоров’я України інформуватиме Кабінет Міністрів України, Державну прикордонну службу України та громадськість кожні три дні (інформація розміщуватиметься в розділі «Громадянам» / «COVID-19» / «Актуальні дані по COVID-19» на веб-сторінці МОЗ України (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov…).

✅Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями: Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details… Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512 Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


До уваги громадян України❗️

14 червня 2020 року о 13:10 авіакомпанія "SkyUP Airlines" виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "SkyUP Airlines" (https://skyup.aero/uk/results?departure_city=TLV&arrival_city=IEV&date_forward=2020-06-14&adults=1&children=0&infants=0).

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020 року продовжено карантинні заходи до 22 червня 2020 року. З постановою можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3dbw8eu

⚠️ Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між: а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ).

УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку https://bit.ly/3dmkWLW .

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома". Функціонал додатку включає: - Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації. - Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації. - Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України. Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями: Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details… Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512 Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


До уваги громадян України❗️

12 червня 2020 року о 14:35 авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" ( www.flyuia.com ) та у генерального агента CASPI AVIATION Ltd. (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).

У випадку виникнення запитань щодо оформлення авіаквитків, прохання звертатись до контактного центру за адресою fly2home@flyuia.com. При оформленні авіаквитка на спеціальний рейс пасажири зможуть скористатись промокодом, оформленим на сайті авіакомпанії в обмін на невикористані авіаквитки та послуги.


⚠️ Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020 року продовжено карантинні заходи до 22 червня 2020 року. З постановою можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3dbw8eu

⚠️ Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між: а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ).

УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку https://bit.ly/3dmkWLW .

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома". Функціонал додатку включає: - Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації. - Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації. - Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України. Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями: Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details… Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512 Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


До уваги громадян України❗️

06 червня 2020 року о 14:35 авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" ( www.flyuia.com ) та у генерального агента CASPI AVIATION Ltd. (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).

У випадку виникнення запитань щодо оформлення авіаквитків, прохання звертатись до контактного центру за адресою fly2home@flyuia.com. При оформленні авіаквитка на спеціальний рейс пасажири зможуть скористатись промокодом, оформленим на сайті авіакомпанії в обмін на невикористані авіаквитки та послуги.

⚠️ Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020 року продовжено карантинні заходи до 22 червня 2020 року. З постановою можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3dbw8eu

⚠️ Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між: а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ).

УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку https://bit.ly/3dmkWLW .

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома". Функціонал додатку включає: - Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації. - Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації. - Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України. Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями: Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details… Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512 Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


До уваги громадян України❗️

✈️ 26 травня 2020 року о 09:20 авіакомпанія "SkyUP Airlines" виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "SkyUP Airlines" (https://bit.ly/2ZmW7vm).

✈️ 27 травня 2020 року о 14:35 авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️. Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" ( www.flyuia.com ) та у генерального агента CASPI AVIATION Ltd. (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).
У випадку виникнення запитань щодо оформлення авіаквитків, прохання звертатись до контактного центру за адресою fly2home@flyuia.com
При оформленні авіаквитка на спеціальний рейс пасажири зможуть скористатись промокодом, оформленим на сайті авіакомпанії в обмін на невикористані авіаквитки та послуги.

⚠️ Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.02.2020. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна за посиланням: https://bit.ly/211-11032020

⚠️ Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між: а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ).

УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку https://bit.ly/35R8Rvz.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома". Функціонал додатку включає: - Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації. - Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації. - Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України. Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями: Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details… Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512 Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


До уваги громадян України❗️

✈️ 19 травня 2020 року о 08:15 авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України» виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️.
Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" (https://www.flyuia.com/) та у генерального агента CASPI AVIATION Ltd. (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13). Вартість квитка USD 202.

✈️ 20 травня 2020 року о 12:15 авіакомпанія "SkyUP Airlines" виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ️.
Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "SkyUP Airlines" (https://skyup.aero/uk/).

⚠️ Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.02.2020. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна за посиланням: https://bit.ly/211-11032020

⚠️ Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між:
а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та
б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ).

УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку https://bit.ly/35R8Rvz.

✅ У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома".
Функціонал додатку включає:
- Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації.
- Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації.
- Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.
Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями:
Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details…
Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512
Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


Шановні громадяни України,

Повідомляємо, що авіакомпанія "SkyUP Airlines" 10 травня 2020 року о 21:10 виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів - Київ.

Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "SkyUP Airlines" за посиланням

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.02.2020. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна за посиланням: https://bit.ly/211-11032020

Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між:

а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та

б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ). УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку.

У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома".

Функціонал додатку включає:

- Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації.

- Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації.

- Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями:

Додаток в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.quarantine

Додаток в App Store: https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512

Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


Шановні громадяни України,

Повідомляємо, що авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України» 01 травня 2020 року о 14:35 виконає нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Тель-Авів-Київ.

Придбати квитки можна на офіційній сторінці авіакомпанії "МАУ" (https://www.flyuia.com/).

За інформацією представників авіакомпанії при оплаті вартості квитка на спеціальному рейсі може бути використаний Промокод, оформлений за невикористаний квиток або його невикористану частину.

Для уточнення інформації щодо спеціальних авіарейсів, які здійснюються компанією "МАУ", необхідно надіслати звернення безпосередньо на адресу  авіакомпанії: fly2home@flyuia.com

Звертаємо вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.02.2020. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна за посиланням: https://bit.ly/211-11032020

Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між:

а) обов'язковою обсервацією на 14 днів та

б) обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації за обраною вами адресою.

У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням https://bit.ly/zgoda-211 (ви маєте роздрукувати заяву, заповнити та підписати її. Фото згоди та копію першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на адресу consul_il@mfa.gov.ua. Оригінал заяви потрібно мати при собі під час реєстрації на рейс в аеропорту (авіакомпанія може відмовити у реєстрації на рейс у разі її відсутності навіть за наявності квитків ). УВАГА обрати місце для обсервації можна зі списку

У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити додаток "Дій вдома".

Функціонал додатку включає:

- Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації.

- Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації.

- Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями:

Додаток в Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.quarantine

Додаток в App Store:

https://apps.apple.com/us/app/дій-вдома/id1504695512

Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки https://chat.diia.gov.ua/


Увага! Важливо!

За результатами вжитих Міністерством закордонних справ України та Посольством України в Державі Ізраїль заходів запланований на 29.03.2020 року евакуаційний рейс авіакомпанії «Israir Airlines» 6Н 853 за маршрутом Тель-Авів–Київ (Бориспіль)  відбудеться.

Звертаємо Вашу увагу, що всі пасажири згаданого рейсу повинні пройти двотижневу обсервацію у готелях за власний рахунок. Умови обсервації наразі опрацьовуються відповідними відомствами України. 


Увага! Важливо!

У зв'язку із подальшим посиленням протиепідемічних заходів в Україні, евакуаційний рейс авіакомпанії «Israir Airlines» 6Н 853 за маршрутом Тель-Авів–Київ (Бориспіль), який запланований на 29.03.2020 року не відбудеться.

В даний час Міністерство закордонних справ України та Посольство України в Державі Ізраїль опрацьовують можливість виконання найближчим часом евакуаційних рейсів з Ізраїлю в Україну.

Після отримання підтвердження про можливість здійснення такого рейсу Посольство інформуватиме додатково. Слідкуйте за повідомленнями на сторінках у соцмережах та на сайті Посольства (https://bit.ly/2WNWca4) та приєднуйтесь до групи “Захист українців в Державі Ізраїль” (https://www.facebook.com/groups/646717559450792/?ref=share).

Розраховуємо на Ваше розуміння.


До уваги громадян України, які перебувають на території Держави Ізраїль!

29.03.2020 року о 16:00 авіакомпанія «Israir Airlines» здійснює чартерний рейс 6Н 853 за маршрутом Тель-Авів–Київ (Бориспіль).

В Міжнародний аеропорт імені Бен-Ґуріона необхідно прибути за 4 години.

Квитки на рейс можна придбати на місці в аеропорту. Орієнтована вартість квитка 350 доларів США.

Посольство України в Державі Ізраїлі рекомендує скористатися даною можливістю з огляду на те, що найближчим часом урядами можуть бути запроваджені більш суворі карантинні заходи, що повністю унеможливить здійснення будь-яких пасажирських рейсів на невизначений термін.


До уваги громадян України!

️Звертаємо Вашу увагу, що 27.03.2020 року о 08:10 авіакомпанія «SkyUp Airlines» здійснює додатковий чартерний рейс PQ946 за маршрутом Тель-Авів–Київ (Бориспіль).
Квитки на рейс можна забронювати на сайті авіакомпанії за посиланням https://skyup.aero/en/results…

Посольство рекомендує громадянам України скористатися даною можливістю повернутися в Україну оскільки, все більше країн запроваджують більш суворі карантинні заходи, що скоро повністю унеможливить здійснення будь-яких пасажирських рейсів на невизначений термін. Шановні громадяни України!

Звертаємо Вашу увагу, що 26.03.2020 року о 07:10 авіакомпанія «SkyUp Airlines» здійснює чартерний рейс PQ946 за маршрутом Тель Авів –Київ (Бориспіль).

Квитки на рейс можна забронювати на сайті авіакомпанії за посиланням https://skyup.aero/en/results?departure_city=TLV&arrival_city=IEV&date_forward=2020-03-26&adults=1&children=0&infants=0

Посольство України в Державі Ізраїлі рекомендує скористатися даною можливістю з огляду на те, що це останній чартерний евакуаційний рейс в Україну на найближчий час.


До уваги громадяни України!

Повідомляємо, що 23.03.2020 року о 18:20 авіакомпанія «Israir Airlines» здійснює чартерний рейс 6Н 857 за маршрутом Тель-Авів – Київ (Бориспіль).

Квитки на рейс можна забронювати на сайті авіакомпанії www.israir.co.il або оплатити на місці в аеропорту.

Посольство України в Державі Ізраїлі рекомендує скористатися даною можливістю з огляду на те, що рішення про додатковий евакуаційний рейс наразі не прийнято.


Шановні громадяни України!

Звертаємо Вашу увагу, що 22.03.2020 року о 19:00 авіакомпанія «Israir Airlines» здійснює чартерний рейс 6Н 853 за маршрутом Тель-Авів – Одеса.

 Квитки на рейс можна забронювати на сайті авіакомпанії www.israir.co.il, за тел. +972525323839 (Yudin) або оплатити на місці в аеропорту.

Посольство України в Державі Ізраїлі рекомендує скористатися даною можливістю з огляду на те, що рішення про додатковий евакуаційний рейс наразі не прийнято.


Шановні громадяни України!

Звертаємо Вашу увагу, що за інформацією авіакомпанії «МАУ» відбулись деякі зміни у чартерних рейсах, які виконуються літаками авіакомпанії.

Зокрема, на сайті «МАУ» (https://www.flyuia.com/ua/ua/home) Ви можете забронювати квиток на рейс PS 1176 (Тель-Авів – Київ) на 20.03.2020 року.

Вартість квитка – 240 долл. США.

Місце багажу включене, реєстрація безкоштовна в аеропорту.


Шановні громадяни України!

Звертаємо Вашу увагу, що сьогодні 19.03.2020 року о 22:45 авіакомпанія «МАУ» здійснює чартерний рейс PS 3021 за маршрутом Тель-Авів – Київ.

За результатами звернення Посольства України в Державі Ізраїль до адміністрації авіакомпанії була досягнута домовленість про зниження вартості квитків до мінімально можливої суми.

Бажаючих придбати квитки на згаданий рейс просимо звертатися до офіційного представника авіакомпанії «МАУ» в Ізраїлі – «Каспі авіейшн» (адреса: М.Тель-Авів, вул. Бен Єгуда, 1, телефон +972-3-510-02-13).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux