• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Нагадування щодо порядку в’їзду громадян України в Державу Ізраїль в період пандемії COVID-19
Опубліковано 27 вересня 2021 року о 10:51

У зв’язку з уведенням компетентними органами Держави Ізраїль деяких змін до порядку в’їзду іноземних громадян в Ізраїль нагадуємо про вимоги, яким мають слідувати усі іноземці, які бажають відвідати Ізраїль.

1. Дозвіл на в’їзд в Ізраїль

Важливо!    Іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця  або до Управління з питань народонаселення та імміграції. 

Детальна інформація щодо порядку отримання дозволу, підстав за яких особа може отримати дозвіл, необхідних документів, онлайн форми та контакти компетентних органів розміщена за посиланням https://www.gov.il/en/departments/news/border_closing_coronavirus_14062020

Важливо!   Отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль, навіть за наявності сертифікату вакцинації та ПЛР тестів, не звільняє Вас від вимог самоізоляції (детальна інформація щодо осіб, які підлягають самоізоляції, а також тих, хто може бути звільнений від самоізоляції розміщена у п.5 цих Рекомендацій).

2. Страховий поліс

Для отримання дозволу на в’їзд в країну також вимагається діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.   

3. ПЛР тести перед прильотом до Ізраїлю та по прибуттю в країну (після того, як Ви отримали дозвіл на в’їзд в країну)

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у Вас є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль.

Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест (зазначена послуга платна – 80 ізраїльських шекелів, за умови завчасної онлайн реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів за умови реєстрації в аеропорту; оплата здійснюється кредитною карткою).

Для того щоб забронювати чергу на ПЛР тест в аеропорту Бен Гуріон перейдіть за посиланням https://testngo.femi.com/he/sign-in


Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Детальна інформація від МОЗ Ізраїлю за посиланням https://www.gov.il/en/departments/guides/flying-to-israel-guidlines?chapterIndex=5 

У виняткових випадках Ви можете подати заявку на отримання дозволу на в’їзд до Ізраїлю без проведення ПЛР-тесту на COVID-19, за посиланням https://survey.gov.il/he/PCR2

     

4.Медична декларація 

Пасажири, які виконали умови, передбачені п. 1-3 цих Рекомендацій, та прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію особи, яка в'їжджає до Ізраїлю за посиланням https://corona.health.gov.il/en/flights/?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Якщо після надсилання декларації необхідно оновити ці дані, це можна зробити через Центр охорони здоров’я за номером 5400 *.

5.Самоізоляція

Усі невакциновані особи, які в’їжджають в Ізраїль, повинні пройти самоізоляцію.

Особи, які були вакциновані або перехворіли COVID – 19 за кордоном (тобто, не в Ізраїлі) також повинні пройти самоізоляцію.

Тривалість самоізоляції становить 14 днів.

Самоізоляція може бути скорочена до 7 днів (за умови, якщо пасажир отримав перший негативний ПЛР тест при в’їзді в Ізраїль, а також другий негативний ПЛР тест на сьомий день самоізоляції).

Детальна інформація щодо самоізоляції (у т.ч. обчислення терміну ізоляції, контакти компетентних органів) розміщена за посиланням

https://www.gov.il/en/departments/guides/corona-quarantine?utm_source=go.gov.il&utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral&utm_medium=referral&chapterIndex=9

Порядок самоізоляції для осіб, які були вакциновані або перехворіли COVID-19 на території Ізраїлю

Хто вважається вакцинованим

 • Особа, яка отримала 3-тю дозу вакцини. Сертифікат вакцинації вважається діючим на 7-ий день після вакцинації (день вакцинації не враховується).
 • Особа, яка отримала 2 дози вакцини, при цьому 2 доза була отримана протягом останніх 6 місяців або на 7-ий день після вакцинації 2-ю дозою (день вакцинації не враховується).
 • Особа, яка має позитивний серологічний тест проведений в Ізраїлі та отримала 1 дозу вакцини протягом останніх 6 місяців або на 7-ий день після вакцинації 1-ю дозою (день вакцинації не враховується).

Ті, хто має сертифікати про одужання від COVID-19, видані МОЗ Ізраїлю, вважаються такими, що перехворіли за таких умов 

 • З моменту отримання сертифікату про одужання (recovery certificate), який видано на підставі позитивного ПЛР тесту, проведеного в Ізраїлі, пройшло не більше 6 місяців;
 • Якщо така особа отримала 1 дозу вакцини. Сертифікат вакцинації вважається діючим на 7-ий день після вакцинації (день вакцинації не враховується).

Особи, які були вакциновані або перехворіли COVID-19 на території Ізраїлю звільняються від необхідності проходити 14 денну самоізоляцію (такі особи проходять 24 годинну самоізоляцію, або до моменту отримання негативного ПЛР тесту, зробленого по прибуттю в Ізраїль), за умови, якщо протягом останніх 14 днів вони не відвідували країни, які входять до списку ЧЕРВОНИХ АБО ПОМАРАНЧЕВИХ 

Список країн за посиланням

https://corona.health.gov.il/en/country-status/?countryStatusId=3&utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral


Якщо Ви були вакциновані або перехворіли на COVID-19 не в Ізраїлі, Ви можете скоротити термін самоізоляції до 24 годин у разі прибуття з ЖОВТОЇ країни, а також за умови відповідності таким критеріям

 • Діє до 1.10.2021. Особи, які були вакциновані або перехворіли COVID-19 не в Ізраїлі і протягом останніх 14 днів відвідували тільки країни, які входять до переліку ЖОВТІ. При цьому, такі особи мають позитивний серологічний тест, проведений в Ізраїлі, а також сертифікат про одужання (recovery certificate), виданий МОЗ Ізраїлю.
 • Особи, які були вакциновані або перехворіли COVID-19 не в Ізраїлі і протягом останніх 14 днів відвідували тільки країни, які входять до переліку ЖОВТІ. При цьому, такі особи мають позитивний серологічний тест, проведений в Ізраїлі, а також отримали 1 дозу вакцини в Ізраїлі протягом останніх 6 місяців або на 7-ий день після вакцинації (день вакцинації не враховується).

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю за посиланням

https://www.gov.il/en/departments/guides/flying-to-israel-guidlines?chapterIndex=1 

6. Санкції за порушення режиму самоізоляції 

Іноземець, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу МОЗ Ізраїлю, порушує закони Держави Ізраїль, а відтак наступний в'їзд до Ізраїлю такій особі буде заборонений.

7.ТРАНЗИТ

Транзитні пасажири повинні пред'явити перед посадкою на рейс до Ізраїлю медичну довідку з негативним результатом ПЛР тесту на COVID19, виданим не більше ніж за 72 години до планованого часу посадки в Ізраїлі за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 години.


Просимо врахувати, що медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. Особи, які хворіють COVID-19 не зможуть сісти на літак.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux