• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Роз’яснення щодо оновленого Порядку в’їзду іноземців в Державу Ізраїль в період пандемії COVID-19
Опубліковано 07 квітня 2021 року о 18:00

Згідно рішення компетентних органів Держави Ізраїль, з 7.04.2021 набули чинності оновленні правила в’їзду в Ізраїль.

Дозвіл на в’їзд в Ізраїль

Іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції (детальна інформація щодо порядку отримання дозволу розміщена нижче).

ПЛР тест перед прильотом до Ізраїлю

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у Вас є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію (щеплення) від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

У виняткових випадках Ви можете подати заявку на отримання дозволу на в’їзд до Ізраїлю без проведення ПЛР-тесту на COVID-19, за посиланням https://survey.gov.il/he/PCR2

Страховий поліс

Для отримання дозволу на в’їзд в країну також вимагається діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Медична декларація та ізоляція

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію особи, яка в'їжджає до Ізраїлю за посиланням https://govforms.gov.il/mw/forms/[email protected]?displang=en

Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Якщо після надсилання декларації необхідно оновити ці дані, це можна зробити через Центром охорони здоров’я за номером 5400 *.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними). Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. Особи, які хворіють COVID-19 не зможуть сісти на літак.


Іноземець, який в'їжджає до Ізраїлю (який вилікувався від COVID 19 або пройшов вакцинацію), повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, включаючи серологічний тест та електронний браслет (фінансується за рахунок іноземця).

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю https://www.gov.il/en/service/request-entry-to-israel-covid19

Санкції за порушення режиму в’їзду 

Іноземець, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, порушує закони Держави Ізраїль, а відтак наступний в'їзд до Ізраїлю такій особі буде заборонений.

 

В яких випадках в’їзд іноземного громадянина до Ізраїлю може бути затверджений

Детальна інформація за посиланням

https://www.gov.il/en/departments/news/border_closing_coronavirus_14062020


В'їзд іноземних громадян, які вакциновані або вилікувалися від COVID-19 буде дозволений у таких випадках:

 • Громадянин Ізраїлю або постійний житель Ізраїлю, який проживає за кордоном і має члена сім'ї першого ступеня споріднення в Ізраїлі, може в'їхати до Ізраїлю для відвідування зі своїм чоловіком / дружиною та дітьми, навіть якщо вони іноземні громадяни.
 • Іноземець, який має родича першого ступеня споріднення, що проживає в Ізраїлі (громадянин Ізраїлю або постійний мешканець Ізраїлю), може в'їхати до Ізраїлю для відвідування зі своїм чоловіком / дружиною та дітьми.

Усі іноземні громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити дійсне свідоцтво про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 (крім дітей віком до одного року).

Родинний зв’язок може бути підтверджений шляхом перевірки реєстру населення та пред'явлення належним чином посвідчених документів (зі штампом апостиль), що підтверджують сімейні стосунки. У виняткових випадках керівник консульського підрозділу Міністерства закордонних справ Ізраїлю або його заступник може погодити звільнення від необхідності засвідчення документів штампом апостиль.

Заявки на отримання дозволу на в’їзд необхідно подавати до Управління з питань народонаселення 

https://www.gov.il/he/departments/Bureaus?OfficeId=95b283ad-fc02-40e6-ac6f-8986acac6b86&categories=eb35c46c-f89a-4c9f-8e48-7dea63b16224&limit=10

 або до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices


В'їзд до Ізраїлю іноземних громадян, які не були вакциновані / не одужали від COVID-19, буде дозволено в наступних випадках:

 • Іноземний громадянин, одружений з ізраїльським громадянином або постійним жителем Ізраїлю та їх неповнолітніми дітьми, у разі відповідності таким умовам:
 • А. Шлюб зареєстрований в Реєстрі населення Ізраїлю
 • В. За наявності доказів про справжні стосунки

Заявки на отримання дозволу на в’їзд необхідно подавати до Управління з питань народонаселення 

https://www.gov.il/he/departments/Bureaus?OfficeId=95b283ad-fc02-40e6-ac6f-8986acac6b86&categories=eb35c46c-f89a-4c9f-8e48-7dea63b16224&limit=10

 або до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices

 • Іноземним громадянам, які проживають за кордоном і подали заяву про одруження з громадянином Ізраїлю або постійним мешканцем Ізраїлю, буде дозволено в'їзд до Ізраїлю після отримання дозволу від Управління народонаселення та виконання умов відповідної процедури. Деталі за посиланнями 5.2.0009/5.2.0008
 • Іноземним громадянам, які проживають за кордоном та одружені з громадянами Ізраїлю або постійними мешканцями Ізраїлю (в рамках  процедури натуралізації), а також їх неповнолітніми дітьми буде дозволено в'їзд до Ізраїлю. Неповнолітні, які супроводжують їх (в рамках  процедури натуралізації), також можуть в'їхати до Ізраїлю.
 • А. Якщо пара перебуває за кордоном, вони мають звернутися до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання https://go.gov.il/consularservices
 • В. Також буде дозволено в'їзд неповнолітніх, які перебувають за кордоном та супроводжують іноземців, яким дозволено перебувати в Ізраїлі. Їх в'їзд буде дозволений Управлінням з питань народонаселення відповідно до стандартної процедури.
 • С. Неповнолітні, які не є учасниками процедури натуралізації, не мають права в'їжджати до Ізраїлю.

 • Вищезазначені вимоги також застосовуються до шлюбів загального права. Процедура визнання шлюбу проводиться в ізраїльській дипломатичній або консульській установі за місцем проживання, або в Управлінні з питань народонаселення в Ізраїлі.
 • Неповнолітні діти батьків, один з яких є громадянином Ізраїлю, який проживає в Ізраїлі, а другий іноземець, який проживає за кордоном, а діти проживають за кордоном і мають закордонні паспорти іншої держави можуть в’їхати до Ізраїлю для відвідування одного з батьків. Умовою є пред'явлення нотаріально засвідченого оригіналу свідоцтва про народження (зі штампом апостиль), що підтверджує зв'язок з громадянином Ізраїлю та підписання другим з батьків-іноземцем перед ізраїльським консулом листа-згоди на поїздку неповнолітнього до Ізраїлю.
 • Заявку на отримання дозволу на в’їзд необхідно подавати до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання https://go.gov.il/consularservices  У разі погодження такого візиту ізраїльським консулом буде надано відповідний дозвіл.

В особливих випадках свідоцтво про звільнення від засвідчення документу штампом апостиль видається начальником консульського відділу МЗС Ізраїлю або його заступником. Батьки дитини несуть відповідальність за реєстрацію дитини протягом 90 днів з моменту в’їзду до Ізраїлю.

 • Іноземець, який є батьком неповнолітнього громадянина Ізраїлю, що розділяє угоду про піклування над дитиною, матиме право в'їхати до Ізраїлю після подання заяви до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання https://go.gov.il/consularservices 
 • Іноземні студенти, які розпочали навчання в Ізраїлі і зараз перебувають за кордоном матимуть право в'їхати до Ізраїлю після подання заяви до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання https://go.gov.il/consularservices 
 • Студентам, які перебувають за кордоном і планують прибути в Ізраїль після відпустки з нагоди свята Песах, буде дозволено в'хати в Ізраїль (на одноразовій основі) згідно із закритим списком, яким подано Радою з питань вищої освіти до органів прикордонного контролю Ізраїлю.
 • Для нових та дорослих студентів Єшиви, які бажають розпочати навчання в Ізраїлі, Єшива подає запит відповідно до інструкцій (надіслані директорам Єшиви) за попереднім дозволом Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю. Після отримання “Пурпурний значку”, Єшива надсилає список студентів до відповідної Ізраїльської дипломатичної або консульської установи з метою видачі студенту дозволу на в’їзд.
 • А. Управління у справах населення та імміграції видаватиме одноразові дозволи на в’їзд до Ізраїлю та візи для студентів Єшиви, які починають вчитися 1-го Іяру.
 • В. Студенти Єшиви з діючою візою, які перебували в Ізраїлі та залишили країну в зв’язку з відпусткою і мають сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або підтвердження, що вони вилікувались від COVID-19, буде дозволено в’їхати на одноразовій основі відповідно до списку, який подано директорами Єшиви до органів прикордонного контролю Ізраїлю.
 • Для нових та діючих учасників Маса / Наале, які хочуть розпочати програму в Ізраїлі та перебувають за кордоном – запит на отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль має бути надісланий керівництвом Маса / Наале (а не учасниками). Після отримання “Пурпурний значку”,  Маса / Наале надсилає список студентів до відповідної Ізраїльської дипломатичної або консульської установи з метою видачі студенту дозволу на в’їзд.
 • Управління у справах населення та імміграції видаватиме одноразові дозволи на в’їзд до Ізраїлю.
 • Експерти - в’їзд основних експертів буде погоджений за умови отримання рекомендацій відповідного урядового міністерства. Роботодавець іноземного експерта подає онлайн-заявку
 • https://www.gov.il/en/service/working_permit_for_foreign_workers
 • разом із рекомендацією відповідного урядового міністерства (охорони здоров’я, економіки, енергетики, транспорту тощо) про необхідність в’їзду такого експерта.
 • А. Адміністрація іноземних робітників видає дозвіл на в'їзд експерта, запрошеного в Ізраїль, на термін до 45 днів разом із дозволом.
 • В. Інші експерти мають звертатися до Управління з питань народонаселення відповідно до процедури.
 • 12. Погодження виїзду іноземних експертів для візиту на батьківщину та їх повернення до Ізраїлю. Іноземні експерти, які хочуть вилетіти на батьківщину спільно зі своїми родичами та мають річний дозвіл на перебування в Ізраїлі, буде дозволено повернутися до Ізраїлю . Заява на отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль має бути подана до Управління з питань народонаселення до моменту виїзду з Ізраїлю.
 • 13. Артисти, діячі культури та спортсмени можуть отримати дозвіл на в'їзд за умови наявності рекомендації Генерального директора Міністерства культури та спорту. Заявка має бути подана до Управління з питань народонаселення організацією, яка запрошує артиста, діяча культури чи спортсмена.
 • 14. Волонтерська діяльність - організація, яка запрошує волонтерів, має зв’язатися із відповідним урядовим міністерством для отримання професійної рекомендації щодо в’їзду іноземних волонтерів. Рекомендаційний лист разом із переліком імен волонтерів має бути переданий до Управління у справах населення та імміграції ([email protected]).
 • 15. Сільськогосподарські волонтери - організація, яка запрошує волонтерів, має зв’язатися з Міністерством сільського господарства, щоб отримати професійну рекомендацію щодо в’їзду іноземних волонтерів. Рекомендаційний лист разом із списком імен волонтерів та дозволом, виданим Міністерством охорони здоров’я, мають бути передані до Управління у справах населення та імміграції ([email protected]).
 • 16. Медичний туризм - дозвіл на в’їзд до Ізраїлю видається лише в ситуаціях для порятунку життя, за умови наявності дозволу директора / заступника директора медичного закладу, куди прямує пацієнт.
 • 17. Весілля. Відвідування весілля громадян Ізраїлю, постійних мешканців Ізраїлю або іноземних громадян, які на законних підставах проживають в Ізраїлі. Батьки нареченої / нареченого можуть в'їхати за умови дотримання правил самоізоляції, затверджених Міністерством охорони здоров'я Ізраїлю. Інші родичі зможуть в'їхати до Ізраїлю лише за умови вакцинації або одужання від Covid-19 (розділи 1-2).
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 18. Бар / Бат-Міцва. Прибуття на святкування Бар / Бат-Міцви ізраїльського громадянина може бути схвалено для родичів першого ступеня споріднення, за умови вакцинації або одужання від Covid-19.
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 19. Народження. Прибуття з нагоди народження онука / онуки може бути схвалено для родичів першого ступеня споріднення, за умови вакцинації або одужання від Covid-19.
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 20. Похорони. Прибуття на похорон, що проводиться в Ізраїлі, буде схвалено лише для родичів першого ступеня споріднення та лише для участі в похоронах (24 години). Участь у шиві відбуватиметься згідно з карантинними правилами Міністерства охорони здоров’я.
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 21. Самотні солдати. Прибуття з метою відвідання самотнього солдата буде дозволено для подружжя, батьків та братів і сестер.
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 22. Волонтери Національної державної служби. Батьки та брати і сестри волонтерів "Національної державної служби", які проживають за кордоном та зацікавлені в відвідуванні Ізраїлю, можуть подати заявку до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 23. В'їзд іноземних бізнесменів. Вакциновані іноземні бізнесмени, які бажають відвідати ділові зустрічі в Ізраїлі, повинні пред'явити дозвіл Міністерства економіки. Бізнесмени, які не пройшли вакцинацію, також повинні отримати дозвіл Міністерства охорони здоров’я.
 • Заявка подається до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 24. В'їзд іноземних робітників у сфері сільського господарства та будівництва, включаючи в'їзд іноземних працівників, які вийшли у декретну відпустку, буде погоджений.
 • 25. Духовенство. В’їзд в Ізраїль священиків (віза А3) та ветеранів (віза В4) буде погоджений за умови наявності рекомендації Відділу свідчень та схвалення Міністерством охорони здоров’я умов самоізоляції.
 • 26. Власники офіційних паспортів (дипломатичні та службові), акредитовані в Ізраїлі. Власники офіційних паспортів, акредитовані в Ізраїлі, не повинні отримувати дозвіл на в’їзд. Авіакомпанії поінформовані про зазначений факт.
 • 27. В'їзд іноземних журналістів. Іноземні журналісти, які бажають в'їхати до Ізраїлю, повинні мати заявку на свій візит від представника ізраїльських ЗМІ, яка підлягає погодженню в Управлінні адміністрації населення разом із бланком заяви про ізоляцію. Журналісти, які приїжджають на постійну роботу (або на термін один рік або більше), також мають надати рекомендацію прес-служби Уряду Держави Ізраїль (GPO). У випадках, коли в Ізраїлі немає представництва засобів масової інформації, яких28.  представляє журналіст, заявка повинна подаватися до Ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця https://go.gov.il/consularservices
 • 28. Іноземні робітники по догляду. В'їзд іноземного робітника по догляду буде затверджений відповідно до звичайної процедури (включаючи в'їзд іноземних працівників, які вийшли у декретну відпустку). Такий робітник повинен буде пройти вакцинацію після прибуття в Ізраїль.
 •  
 • Звільнення від самоізоляції для вакцинованих осіб або тих, хто вилікувався від COVID-19 визначатимуться за результатами проведення серологічного тесту.

 • Оновлення до цього Порядку будуть публікуватися відповідно до рішень міністра внутрішніх справ та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я виходячи з  рівня захворюваності в Ізраїлі.

ТРАНЗИТ

Транзитні пасажири повинні пред'явити перед посадкою на рейс до Ізраїлю медичну довідку з негативним результатом ПЛР тесту на COVID19, виданим не більше ніж за 72 години до планованого часу посадки в Ізраїлі за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 години.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux