• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Щодо відновлення можливості в’їзду громадян України в Державу Ізраїль в період пандемії COVID-19
Опубліковано 14 червня 2021 року о 09:00

Згідно з рішенням компетентних органів Держави Ізраїль, з 14.06.2021 року громадянам України дозволено в’їзд в Ізраїль.

Нагадуємо, що для в’їзду в країну залишаються чинними раніше встановлені вимоги щодо необхідності отримання спеціального дозволу на в’їзд, згідно із метою Вашої поїздки.

Дозвіл на в’їзд в Ізраїль

Важливо!    Іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або до Управління з питань народонаселення та імміграції.

Детальна інформація щодо порядку отримання дозволу, підстав за яких особа може отримати дозвіл, необхідних документів, контакти компетентних органів розміщена за посиланням https://www.gov.il/en/departments/news/border_closing_coronavirus_14062020

ПЛР тест перед прильотом до Ізраїлю

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у Вас є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест (зазначена послуга платна – 80 ізраїльських шекелів за умови завчасної онлайн реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів за умови реєстрації в аеропорту; оплата здійснюється кредитною карткою).

Для того щоб забронювати чергу на ПЛР тест в аеропорту Бен Гуріон перейдіть за посиланням https://check2fly.co.il/auth

Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію (щеплення) від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Детальна інформація від МОЗ Ізраїлю за посиланням https://www.gov.il/en/departments/guides/flying-to-israel-guidlines?chapterIndex=5 

У виняткових випадках Ви можете подати заявку на отримання дозволу на в’їзд до Ізраїлю без проведення ПЛР-тесту на COVID-19, за посиланням https://survey.gov.il/he/PCR2

Страховий поліс

Для отримання дозволу на в’їзд в країну також вимагається діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Медична декларація та ізоляція

Після отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію особи, яка в'їжджає до Ізраїлю за посиланням https://corona.health.gov.il/en/flights/?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Якщо після надсилання декларації необхідно оновити ці дані, це можна зробити через Центром охорони здоров’я за номером 5400 *.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію. Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними). Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19 в Ізраїлі, не підлягають самоізоляції. 

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. Особи, які хворіють COVID-19 не зможуть сісти на літак.

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю за посиланням

https://www.gov.il/en/departments/guides/flying-to-israel-guidlines?chapterIndex=1 

Якщо Ви були вакциновані або перехворіли COVID-19 не в Державі Ізраїль, Ви можете скоротити термін самоізоляції виконуючи умови МОЗ Ізраїлю. Детальна інформація щодо процедури за посиланням

https://www.gov.il/en/departments/guides/flying-to-israel-guidlines?chapterIndex=5

Санкції за порушення режиму в’їзду 

Іноземець, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, порушує закони Держави Ізраїль, а відтак наступний в'їзд до Ізраїлю такій особі буде заборонений.

ТРАНЗИТ

Транзитні пасажири повинні пред'явити перед посадкою на рейс до Ізраїлю медичну довідку з негативним результатом ПЛР тесту на COVID19, виданим не більше ніж за 72 години до планованого часу посадки в Ізраїлі за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 години.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux