• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Щодо тимчасової заборони в’їзду іноземців в Державу Ізраїль в період пандемії COVID-19
Опубліковано 30 листопада 2021 року о 12:30

У зв’язку з уведенням компетентними органами Держави Ізраїль протиепідемічних заходів з метою протидії поширенню нового штаму COVID-19, з 29.11.2021 в’їзд іноземних громадян в Ізраїль, у т.ч. громадян України, заборонено. Іноземні громадяни зможуть в’їхати в країну тільки за наявності спеціального дозволу від Комітету з питань виключень.

 • Отримання спецдозволу

Подати заявку до Комітету можна за посиланням

https://govforms.gov.il/mw/forms/knisalisrael%40mofa.gov.il#!requestDetails

Детальна інформація щодо порядку отримання дозволу, підстав за яких особа може отримати дозвіл, необхідних документів, онлайн форми та контакти компетентних органів розміщена за посиланням https://www.gov.il/en/departments/news/border_closing_coronavirus_14062020

Важливо!   Отримання дозволу на в’їзд в Ізраїль, навіть за наявності сертифікату вакцинації та ПЛР тестів, не звільняє Вас від вимог самоізоляції (детальна інформація щодо осіб, які підлягають самоізоляції розміщена у п.6 цих Рекомендацій).

 • Визнання іноземних сертифікатів вакцинації та довідок про одужання від COVID-19

Якщо Ви були вакциновані або одужали від COVID-19 не в Ізраїлі і документ, який підтверджує цей факт визнається Ізраїлем, Ви зможете скоротити термін самоізоляції (детальна інформація у п.6 цих Рекомендацій)

         Хто визнається вакцинованим або таким , що перехворів на COVID-19

Вакцинований – якщо Ви отримали вакцину, схвалену Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), зокрема, Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinovac, Sinopharm, the Serum Institute of India та Johnson and Johnson;

З 1.12.2021 р., також визнається вакцина «Sputnik-V » (за умови отримання позитивного результату серологічного тесту, проведеного по прибуттю в Ізраїль).

Увага! Сертифікати вакцинації визнаються за умови відповідності протоколу, встановленого МОЗ Ізраїлю:

Особи, які були вакциновані двома дозами (або однією дозою у випадку вакцини Johnson and Johnson), а з дати отримання другої дози пройшло як мінімум 14 днів (або більше) на момент прибуття в Ізраїль (але не більше 180 днів на момент виїзду особи з Ізраїлю);

Особа, вакцинована третьою (бустерною) дозою, а з дати вакцинації пройшло як мінімум 14 днів (або більше) з моменту їх вакцинації на момент прибуття в Ізраїль.                                                                                                                                            

Увага! Особи, вакциновані вакциною «Sputnik-V », повинні залишатися в самоізоляції до отримання позитивного результату серологічного тесту, проведеного по прибуттю в Ізраїль, а також негативного результату ПЛР-тесту, зробленого на третій день після в’їзду в Ізраїль (день в’їзду – перший день ізоляції). Якщо результат серологічного тесту негативний, іноземцю доведеться повернутися до країни походження.

Особа, яка перехворіла COVID-19

Власники цифрового сертифіката про відновлення (одужання) від COVID-19, який підлягає цифровій перевірці Міністерством охорони здоров’я Ізраїлю, у т.ч. на підставі  позитивного результату молекулярного тесту NAAT (молекулярний тест, аналогічний з ПЛР):

Особи, які прибули до Ізраїлю щонайменше на 11-й день (або більше) після тесту NAAT (але не більше 190 днів на момент виїзду особи з Ізраїлю);

Особи, які окрім одужання від COVID-19, вакциновані принаймні однією дозою вакцин, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я, до або після одужання.

Перелік країн, які видають сертифікати, що підтверджуються цифровими системами Міністерства охорони здоров’я за посиланням

https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans/eu-digital-covid-certificate_en


 • Дії іноземця перед посадкою в літак до Ізраїлю
 •  

А.ПЛР або експрес тест перед прильотом до Ізраїлю

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у Вас є негативний ПЛР тест, проведений за 72 години до прибуття в Ізраїль, або негативний експрес тест (замість ПЛР-тесту), проведений не більше ніж за 24 години до авіаперельоту. Експрес тест не може бути проведеним в домашніх умовах .

Ви зможете потрапити на літак, тільки якщо результат Вашого ПЛР або експрес тесту негативний.

Результати тесту мають бути англійською мовою, а також містити дані закордонного паспорта подорожуючого. Будь-які інші типи тестів не приймаються.

            Особи, які звільняються від обов’язкового ПЛР тестування перед прильотом в Ізраїль:

Особи, які перебували за межами Ізраїлю менше 72 годин;

Особи, які одужали від COVID-19 і можуть пред’явити перед вильотом до Ізраїлю позитивний результат ПЛР-тесту, проведеного не більше ніж за три місяці до перельоту та не менше ніж через 11 днів після дня тестування.

Увага! Обов’язковий ПЛР-тест по прибуттю в Ізраїль поширюється на всіх пасажирів.

Якщо ваша подорож до Ізраїлю включає транзитну пересадку, а час між першим рейсом і рейсом, який прибуває в Ізраїль, становить більше 24 годин, Ви повинні пройти тест протягом 72 годин до посадки на рейс, який прибуває в Ізраїль.

Гуманітарні випадки. У разі значних проблем з доступом до тестування, Ви можете подати клопотання до Комітету з питань виключень про звільнення від тестування.

B.  За 48 годин до перельоту Ви маєте заповнити в’їзну онлайн Декларацію за посиланням https://corona.health.gov.il/en/directives/request-entry-to-israel-covid19-green/ 

 Пасажир повинен надати особисту інформацію, а також осіб, які подорожують з ним, перевірити декларацію про стан здоров’я, надати інформацію про свою вакцинацію або одужання та адресу самоізоляції.

Власник цифрового сертифіката вакцинації, який підлягає перевірці, має завчасно його відсканувати або завантаити свою довідку про вакцинацію чи одужання до Декларації та отримати зелений пропуск (Green Pass) перед посадкою в літак.

Особа, яка не має цифрового сертифіката, що підлягає перевірці, має зазначити в онлайн формі за посиланням https://corona.health.gov.il/en/flights/ інформацію про наявну вакцину та додати відповідні документи. Така особа також має отримати зелений пропуск (Green Pass) перед посадкою в літак.

 Після заповнення форми ви отримаєте посилання https://testngo.femi.com/en/sign-in для передплати за ПЛР-тест, який Ви повинні пройти після прибуття в Ізраїль, на додаток до ПЛР-тесту перед вильотом. Вартість передплаченого тесту становить 80 шекелів (замість 115 шекелів готівкою по прибуттю в аеропорт).

C. Перед вильотом до Ізраїлю Ви маєте пред'явити авіакомпанії такі документи:

- Спеціальний дозвіл від Комітету з питань виключень (п.1 цих Рекомендацій). Ви маєте зберегти цифрову копію підтвердження заповнення заявки на отримання спецдозволу, а також сам дозвіл. Ви можете не роздруковувати ці документи, збережіть у Вашому телефоні цифрову копію для пред’явлення прикордонній службі Ізраїлю;

- Один з наступних документів (п.3 цих Рекомендацій):

     негативний ПЛР тест, проведений за 72 години до прибуття в Ізраїль;

негативний експрес тест, проведений не більше ніж за 24 години до до прибуття в Ізраїль;

позитивний результат ПЛР-тесту, проведеного не більше ніж за три місяці до перельоту та не менше ніж через 11 днів після дня тестування;

дозвіл Комітету з питань виключень про звільнення від обов’язкового тестування.

 • А також Один з таких документів (п.2 цих Рекомендацій):

Сертифікат про вакцинацію, що підтверджує Вашу вакцинацію згідно з протоколом, встановленим МОЗ Ізраїлю;

Сертифікат про відновлення (одужання) від COVID-19, який може бути перевірений цифровими системами МОЗ Ізраїлю;

Паспорт громадянина Держави Ізраїль.

Вас також можуть попросити пред’явити один з цих сертифікатів та документи представники компетентних органів по прибуттю в Ізраїль.

 • Дії іноземця під час польоту до Ізраїлю

Під час польоту Ви повинні бути в захисній масці (для тих, кому 6 років і старше), зберігати дистанцію від інших пасажирів і дотримуватися особистої гігієни.

 • Дії іноземця в аеропорту Бен Гуріон

Після прибуття в аеропорт Ізраїлю Вам необхідно пройти додатковий ПЛР-тест (п.3 цих Рекомендацій), окрім того, який ви здали перед польотом. Ці рекомендації поширюються на всіх подорожуючих різного віку, які прибувають до Ізраїлю, включно з тими, хто вакцинований та одужав.

Вартість тесту:

115 шекелів – для тих, хто розраховується в аеропорту готівкою.

80 шекелів – для передоплати за посиланням https://testngo.femi.com/en/sign-in , яке Ви отримаєте після заповнення онлайн Декларації за 48 годин до посадки в літак.

Особи, вакциновані вакциною «Sputnik-V », повинні пройти серологічний тест у міжнародному аеропорту Бен-Гуріон:

Якщо результат серологічного тесту позитивний, Ви маєте право на отримання Green Pass терміном на один місяць і на скорочену ізоляцію (поки ви не отримаєте негативний результат ПЛР-тесту після прибуття в Ізраїль; перший день ізоляції є днем в’їзду).

Якщо результат серологічного тесту негативний, вам доведеться повернутися до країни походження.

Детальна інформація щодо самоізоляції (у т.ч. обчислення терміну ізоляції, скорочення самоізоляції, контакти компетентних органів) розміщена за посиланням https://corona.health.gov.il/en/directives/isolation/

Доступ до залів терміналів в Ізраїлі дозволений лише для подорожуючих з квитками. Зустрічаючим або проводжаючим заборонено вхід до терміналів аеропорту, за винятком супроводжуючих неповнолітніх або осіб, які доглядають за людьми з обмеженими можливостями. .

Після прибуття в міжнародний аеропорт Бен-Гуріон проводяться вибіркові перевірки документів, а відтак подорожуючі повинні слідувати вимогам Управління з питань народонаселення та імміграції.

6.Самоізоляція

Усі пасажири, які прибувають до Ізраїлю з-за кордону, повинні перебувати в самоізоляції.

Подорожуючі, які летіли одним рейсом, можуть самоізолюватися разом в одному приміщенні.

Якщо Вам доручено самоізолюватися з іншої причини, ніж члену Вашої родини, рекомендується не проживати в одному приміщенні.

Вимоги до самоізоляції за посиланням https://corona.health.gov.il/en/directives/home-isolation/

Ті, хто перебував у червоній країні протягом останніх 14 днів, повинні будуть перебувати в самоізоляції самостійно.

Ви можете перевірити статус країни за посиланням

https://corona.health.gov.il/en/country-status/?countryStatusId=3&utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

         Місце самоізоляції

Особи, які прибувають до Ізраїлю з країн червоного списку, повинні перебувати в самоізоляції в спеціальному закладі, доки вони не отримають негативний результат тесту ПЛР, який вони здали по прибуттю в Ізраїль. Якщо результат буде негативним, таким особам буде дозволено провести решту періоду самоізоляції вдома, за умови, що вони заявлять, що можуть перебувати в самоізоляції самостійно (де не проживають і не перебувають інші люди, крім них).

Особи, які прибувають з жовтих або помаранчевих країн, повинні будуть перебувати в домашній самоізоляції.

         Термін самоізоляції

Тривалість самоізоляції визначається статусом країни (червона, жовта або помаранчева), з якої ви приїдете, а також вашим статусом вакцинації або одужання.

Після заповнення в’їзної онлайн Декларації на Ваш мобільний телефон буде надіслано текстове повідомлення (SMS), а на адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення із зазначенням тривалості санкціонованої самоізоляції.

Скорочена самоізоляція – З 29.11.2021 скорочена самоізоляція триватиме до тих пір, поки ви не отримаєте негативний результат ПЛР-тесту, який ви здаватимете після прибуття в Ізраїль (день прибуття в Ізраїль – 1 день ізоляції).

Повна самоізоляція – 14 днів. Повну самоізоляцію можна скоротити, за умови проведення і отримання негативного ПЛР-тесту на 7-й день самоізоляції .

Увага! Особи, яким призначено скорочену самоізоляцію, зможуть припинити самоізоляцію лише після отримання негативного результату додаткового ПЛР-тесту, який вони здають на 3-й день після прибуття в Ізраїль (день прибуття в Ізраїль є 1 днем самоізоляції). Ті, хто не буде проходити додаткове тестування на 3-й день, повинні пройти повний період ізоляції.


Mandatory Isolation Duration


Yellow list

Orange list

Red list

I am unvaccinated or non-infected

14 days with option for shorter isolation

14 days with option for shorter isolation

14 days with option for shorter isolation

I am vaccinated or recovered and I have a Green Pass issued by the Ministry of Health

72 hours

Effective 29.11.2021, until receiving a negative result on the PCR test that you will take on the 3rd day after arrival in Israel.

14 days with option for shorter isolation

Isolation calculator: how long should you isolate?


         Кому дозволено пройти скорочену самоізоляцію

Особи, які не відвідували країну з червоного списку протягом останніх 14 днів до прибуття в Ізраїль, і які відповідають одному з критеріїв, наведених нижче, мають право на скорочену ізоляцію:

 • Вакциновані особи або особи, які одужали від COVID-19 та є власниками дійсного Green Pass, виданого Міністерством охорони здоров’я Ізраїлю;
 • Власники сертифіката про одужання, який підлягає цифровій перевірці МОЗ на підставі позитивного результату NAAT-тесту (молекулярний тест, подібний до ПЛР), а також якщо після одужання пройшло не більше 6 місяців;
 • Особи, які вакциновані вакциною, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров’я (з 1.12.2021 також вакциною «Sputnik-V », за умови, що вони отримають позитивний результат серологічного тесту, проведеного в Ізраїлі) відповідно до протоколу, встановленого в Ізраїлі;
 • Особи, які були вакциновані двома дозами (або однією дозою у випадку вакцини Johnson and Johnson), а з дати отримання другої дози пройшло як мінімум 14 днів (або більше) на момент прибуття в Ізраїль (але не більше 180 днів на момент виїзду особи з Ізраїлю);
 • Особа, вакцинована третьою (бустерною) дозою, а з дати вакцинації пройшло як мінімум 14 днів (або більше) з моменту їх вакцинації на момент прибуття в Ізраїль.                                                                            

Увага! Особи, вакциновані вакциною «Sputnik-V », залишаться в самоізоляції до тих пір, поки не отримають позитивний результат серологічного тесту, зробленого після прибуття в Ізраїль, і негативний результат ПЛР-тесту, зробленого на третій день після в’їзду в Ізраїль (день в’їзду в Ізраїль – перший день ізоляції).

         Хто має пройти повну самоізоляцію

Особи, які відвідували країну з червоного списку протягом останніх 14 днів до прибуття в Ізраїль, навіть якщо вони вакциновані або одужали;

Невакциновані та неінфіковані особи, незалежно від того, з якої країни вони прибули;

Особи, які не вакциновані згідно з протоколом, встановленим МОЗ Ізраїлю;

Особи, які одужали від COVID-19, але після одужання пройшло більше півроку;

Особи, які отримали позитивний результат ПЛР-тесту по прибуттю в Ізраїль;

Особи, які перебували на борту літака з підтвердженим випадком захворювання COVID-19 і яким керівником Управління охорони здоров’я, Генеральним директором МОЗ або дільничним лікарем доручено пройти повну самоізоляцію.

Прибуття з аеропорту до місця самоізоляції

Особи, які мають пройти самоізоляцію, не можуть використовувати громадський транспорт, щоб дістатися до місця самоізоляції (включаючи внутрішні рейси та потяги). Такі особи можуть використовувати таксі, за умови, що і водій, і пасажир матимуть захисні маски з відкритими вікнами. Пасажири повинні самоізолюватися відразу після прибуття.

Особи, які прибули із країн із червоного списку, будуть доставлені до спеціальних закладів самоізоляції, до моменту отримання негативного ПЛР тесту, проведеного по прибуттю до Ізраїлю. Якщо результат буде негативним, таким особам буде дозволено продовжити самоізоляцію вдома, за умови, що вони заявлять, що зможуть перебувати в самоізоляції самостійно (без інших людей або членів сім’ї).

Особи, які порушать вимоги самоізоляції або користуватимуться громадським транспортом, будуть оштрафовані (штраф становить 5000 шекелів) та зобов’язані самоізолюватися в спеціальному мотелі.

Іноземні громадяни, які порушать зазначені інструкції, будуть піддані санкціям, включаючи заборону на в'їзд до Ізраїлю на кілька років.

Якщо у Вас є додаткові питання Ви можете скористатися першоджерелом зазначених Рекомендацій за посиланнями

Загальна інформація щодо в’їзду

https://corona.health.gov.il/en/directives/air-travel-covid19-green/?tab=by-air 

Детальна інформація щодо самоізоляції

https://corona.health.gov.il/en/directives/air-travel-covid19-green/?tab=isolation

Вимоги до іноземців від міграційних органів Держави Ізраїль

https://www.gov.il/en/departments/news/border_closing_coronavirus_14062020 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux